20 3 Juli. Idem van Mej. J. Gerritsma tot onderwij zeres aan school I. Aangenomen het voorstel van den heer de Kempenaer, om de aanvulling der begroo ting voor 1899, van het Oude- en Nieuwe Gasthuis, te renvoyeeren naar Provisoren, met verzoek om nadere toelichting wat be treft de electrische centrale. Aanvulling begrooting Burger Weeshuis voor 1898. Aankoop van grond aan den Deventerweg, van de Wed. Ilsink, voor de som van f 12000,—. Vaststelling le Suppletoir Kohier der In komstenbelasting voor 1899, tot een bedrag van f 1671,47. 31 Benoeming van Dr. W. II. Denier van der Gon te Dodewaard, tot leeraar in de Staats wetenschappen aan de H. B. School. Benoeming van L. D. Wolters te Beerze, tot leeraar in het Boekhouden aan de H. B. School. Toelating der nieuwbenoemde raadsleden. Den heer J. Goemans, voor den cursus 1899/1900, opgedragen het geven van les in de Hoogduitsche taal aan het Gymnasium. Intrekking van het Raadsbesluit d.d. 6 Fe bruari 1899, en nadere bepaling van den pensioensgrondslag van J. Uiterwijk, als hulpleeraar aan de Burger-Avondschool. 21 31 Juli. Eene toelage, groot f 136,verleend aan J. Uiterwijk bovengenoemd. Besluit om eventueel de aandeelen ten laste van den grindweg ZutphenEmmerik on- ontgeldelijk ter vrije beschikking van de provincie Gelderland te stellen. Besluit tot opruiming van den vasten aan jager op den Paardenwal. 5 September. Beëediging en installatie van nieuw be noemde raadsleden. Herbenoeming van den heer Mr. J. B. Sol- ner tot Wethouder. Benoeming van den heer D. N. Labrijn tot Ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Idem van den heer R. P. J. Tutein Nol- thenius tot lid van de Commissie voor de Gasfabriek en Waterleiding. Idem van de heeren Jhr. Mr. M. W. C. de Jonge en F. H. Umbgrove tot leden der Commissie van Wetgeving. Idem van de heeren C. D. Muijderman en J. Groeneveld tot leden der Commissie voor de Gemeente-reiniging. Idem van den heer B. Cuperus tot lid der Commissie voor de landerijen en plant soenen. Voorloopige vaststelling der Gemeente-reke ning, dienst 1898. Yoorloopige vaststelling der rekening van de Schutterij over 1898. Onttrekking aan den openbaren dienst van

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 12