18 3° tot liet verleenen van een crediet van 425.voor aanschaffing van meer meu bilair voor school H. 8 Mei. Aan den Districts-Schoolopziener het ge bruik van een benedenlokaal van school B/C afgestaan, voor onderwijs in de ge zondheidsleer. Uitloting van aandeelen in de geldleeningen van 1886, 1893, 1894 en 1896. Afwijzend beschikt op een verzoek van de Kamer van Koophandel en Fabrieken, be trekkelijk het vrijstellen van het betalen van marktgeld. Voor kennisgeving aangenomen een adres van P. Hasselo en 510 anderen, houdende verzoek om eene nieuwe Gasfabriek voor gecarbureerd watergas te bouwen. 5 Juni. Eervol ontslag verleend aan J. van der Vies, als onderwijzer aan school E Benoeming van Mej. J. M. Vrugtman tot tot onderwijzeres aan school B/C. Aan A. Jansen toegestaan bij zijn woonhuis een kamer en stalletje bij te bouwen. Besluit om aan de firma Ketjen en Cava- dino te berichtendat er bezwaar bestaat tegen het laten gaan over de straten van draadgeleidingen, ten behoeve eener parti culiere electrische verlichting. Splitsing der le en 3e klasse der H. B. school. Continuatie der tijdelijke aanstellingen van 19 de heeren de Haan en Claus als assistenten aan de Burger-Avondschool. 5 Juni. Definitieve benoeming van den heer J. J. Stoel, tot leeraar aan de Burger-Avondschool. Ontheffing en oninvorderbaarverklaring van inkomstenbelasting. yt Oninbaarverklaring van gasrechten over 1898. Goedkeuring af- en overschrijvingen begroo tingen Schutterij, Bornhof, Sint A nth. Gr. Broederschap en Oude- en Nieuwe Gast huis, dienst 1898. Voor kennisgeving aangenomen adres van de Zutphensche Handelsvereenigingin zake verbindingssluis tusschen Berkel en IJssel. 1 Juli. Eervol ontslag aan den heer W. C. Gelton. als leeraar in de staats- en handelsweten schappen aan de Hoogere Burgerschool. Aan de Commissie voor de restauratie der St. Walburgskerk opnieuw een jaarlijksch subsi die verleend van ƒ500,—, gedurende lOjaren. Benoeming van D. J. van Loo tot hulp- leeraar in het rechtlijnig teekenen aan de Burger-Avondschool. Benoeming van P. F. Zuuring tot leeraar in de Wiskunde en de Nederlandsche taal aan die Inrichting. v Benoeming van mej. W. M. J. Priems tot onderwijzeres aan school G. Idem van mej. S. Revelman tot onderwij zeres aan school H.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 11