16 voor de Gemeente in eigendom en beheer te aanvaarden. Verworpen het voorstel van Burgemeester en Wethouders, om bouwterrein aan de Ro zengracht in koop af te staan. Ingebruikstelling van een 11e lokaal van school I en vermeerdering van het perso neel dier school met één onderwijzer. Aangaan eener overeenkomst met den Staat der Nederlanden tot oeverconstateering van gemeentegrond langs den linker IJsseloever. Goedkeuring der rekeningen van de Be waarscholen en van het Stedelijk Zieken fonds, over 1898. Af- en overschrijving op de gemeente- begrcoting, dienst 1898. Aan N. Gauke restitutie verleend tot een bedrag van f 0.875, van zijn aanslag in de pi. dir. belasting naar het inkomen over 1898. Burgemeester en Wethouders gemachtigd om het Coenenspark voor een te houden bloemen-corso beschikbaar te stellen. Opzegging van het gebruik van den onder- tuin bij het huis van de dames Matthes. Voor kennisgeving aangenomen een inge komen schrijven van Mevrouw de Douairière van Nispen, geboren Smitz, meldende het overlijden van haren echtgenoot Jhr. Mr. P. X. J. van Nispen. Onderhandsche verpachting van een gedeelte van een perceel landaan den Coehoorn- 17 singel, aan de Dames A. Oort en L. Henny, voor lawntennisbaan. 8 Mei. Eervol ontslag verleend aan Mej. A. C. Kerlen als onderwijzeres aan school B,C. Benoeming van L. Albers tot Provisor van het Burger Weeshuis. Benoeming van een lid in de Commissie voor de Gasfabriek en Waterleiding. Vaststelling van het Primitief Kohier der Inkomstenbelasting voor 1899, tot een be drag van f 69173,63. Aangenomen het voorstel van Burgemeester en Wethouders op de adressen in zake Zui derhaven. Aangenomen eene motie van den lieer de Kempenaer, om het adres van den Directeur der Accumulatorenfabriek te Maarssen, te stellen in handen van Burgemeester en Wethouders, met verzoek het gedaan aan hol aan te nemen en het dientengevolge in te wachten rapport met de plannen voor de nieuwe Gasfabriek aan den Raad over te leggen. Besluit: 1° om voor den cursus 1899/1900 school H te vestigen in het gebouw, thans voor school G bestemd en school G te doen vestigen in het gebouw, thans voor school H aangewezen 2° tot vermeerdering van het onderwij zend personeel aan school H, met een on derwijzer of eene onderwijzeres en

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 10