Bijlage H. 2 stellen in handen van Burgemeester en Wet houders, met verzoek het gedaan aanbod aan te nemen en het dientengevolge in te wachten rapport met de plannen voor de nieuwe Gasfabriek aan den Raad over te leggen. 8 Mei. Voor kennisgeving aangenomen een adres P. Hasselo en 510 anderen, houdende ver zoek om eene nieuwe Gasfabriek voor ge- carbureerd watergas te bouwen. 5 Juni. Oninvorderbaarverklaring van gasrechten over 1898. 5 Septemb. Benoeming van den heer R. P. J. Tutein Nolthenius tot lid van de Commissie voor de Gasfabriek en Waterleiding. 5 Besluit tot het gerechtelijk doen vervolgen van een nalatigen betaler van gasrechten. 30 October. Een crediet van f 3200,— verleend voor den aanleg eener zware gasbuis langs den Mar- tinetsingel. lSNovemb. Vaststelling van de voorwaarden voor de le vering van gas over gewone meters en over munt-gasmeters. 4 Decemb. Besluit aan de Algemeene Arbeidersvereeni- ging te berichtendat aan haar verlangen om het minimum verbruik van gas per munt gasmeter te bepalen op 200 M3., voorloopig is voldaan. 18 Decemb. Verworpen het plan met de begrooting voor de nieuwe Gasfabriek. Bijlage H. 3 b. Waterleiding. 8 Mei. Benoeming van den heer B. Cuperus tot lid der Commissie voor de Gasfabriek en Waterleiding. 5 Septemb. Als boven van den heer R. P. J. Tutein Nolthenius. 30 Oct. Opdracht der levering van een electrischen waterstandsaanwijzer voor de Waterleiding aan de Bell Telephoon Maatschappijvoor de som van f 725,— onder bepaling, dat de Zutphensche Telephoon-Maatschappijna mens de Bell Telephoon Maatschappijden aanleg en het onderhoud der verbindingen op zich neemt voor een jaarlijksch bedrag van f 75,gedurende den tijd van 5 jaar. Burgemeester en Wethouders ran Zutphen BUIJSING. I)e Secretaris J. E. de VOOGT G.Nz.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 104