Bijlage G. 2 No. 5 op liet Broederenkerkpleiu 6 aan de Havenstraat bij de Broodfabriek. 2 brandkraan- of slangenwagensten dienste der Po litie waarvan 1 op liet Politiebureau, Wijnhuis, 1 aan den Politiepost aan den Deventerweg. Yoorts 105 Ir andkranen op de waterleiding in de be bouwde kom der gemeente (waarvan de juiste plaats aanwijzing is vermeld op gedrukte lijsten in het bezit van iedere geaffecteerde), en 7 diepe pijpwellen buiten de bebouwde kom der gemeente, als: 6 in de Hoven 1 in de Kastanjelaan. Verder: een wagen met redmiddelen, een wagen met brandladdersen een wagen met reserve gereedschappen. De woning van den Generalen Brandmeesterhet Politiebureau, de Politiepost aan den Deventerweghet kantoor der Gasfabriek en Waterleiding, de stokerij der Gasfabriek, de woning van den Administrateur en het pompstation der Waterleiding en de woning van den Gasfitter zijn aan het telephoonnet aangesloten. Daarenboven bestaat eene afzonderlijke telephoonver binding tusschen Politiebureau en torenwacht. De vaste aanjager op den Paardenwal, sedert de in- dienststelling der hoogdrukwaterleiding buiten gebruik Bijlage G. 3 gesteldwerd wegens daaraan te verrichten belangrijke herstellingen, geheel weggeruimd. In de Halvemaanstraat werd een nieuwe brandkraan op de waterleiding geplaatst, zoodat het aantal daarvan is gestegen tot 105 stuks. In de Hoven werden drie nieuwe pijpwellen aange bracht en wel: een in de Kruisstraat een in de Baankstraat, en een in de Dijkstraat, zoodat het aantal aldaar is gestegen tot 6 stuks. Personeel. Aan het hoofd van de Brandweer staat: 1 Generale Brandmeester 2 Adjunct-Generale Brandmeesters en verder: 11 Opperbrandmeesters 27 Brandmeesters 300 Geaffecteerden. De vrijwillige Brandbrigade bestaat uit: 1 Opperbrandmeester 5 Brandmeesters 120 Geaffecteerden. In het personeel had geen verandering of wijziging plaats, dan alleen dat de derde compagnie weermannen

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 101