Aanvrage dispensatie van het geven van onderwijs in de vrije- en orde oefeningen. 7 Dec. Eervol ontslag aan A. K. Klaren als onderwijzer aan school B/C. 23 Onderwijs. (Middelbaar) Toekenning vergoe ding reiskosten aan den leeraar Gelton, volgens kilometerboekje. 6 Jan. Continuatie tijd. aanwijzing van den leeraar Gelton. 3 Febr. Splitsing 3e kl. H. B. S. in 2 parallel klassen en continuatie tijdelijke aan stelling leeraren. 18 Mei. Wijziging verordening regelende het1 Juni. Splitsing I" klasse H. B. S. en toe kenning meerdere belooning leeraren. 27 Juli. Verhooging jaarwedde amanuensis H. B. S. 26 Oct. Benoeming van de heeren Jhr. Mr. D. O. Engelen en Jhr. Mr. S. Laman Trip, tot leden Commissie Toezicht - 7 Dec. Ontvanger. (Gemte) Wijziging instructie 6 Jan. Besluit om niet te voldoen aan besluit Ged. Staten, om wijziging instructie in te trekken. 3 Febr. Handhaving besluit 6 Jan. in zake wijziging instructie - 2 Maart. Openbare werken. In handen gesteld van Burg. en Weth. ter afdoening, adres Wed. Rutgers, om rioleering van haar huis naar de Binnengracht, 6 Jan, 25 Afwijzend beschikt op adres Hum melman c. s., om een hooiberg te amoveeren aan de Kastanjelaan. 3 Febr. Afwijzend beschikt op adres Wed. Kroon Zoon, om Berkel tijdelijk te doen afloopen. 2 Maart. Amotie pomp in de Barlheze. 30 Maart. Nadere bepaling crediet voor restau ratie Boterhal op f 13000,—, en vast stelling plannen verbouwing. 18 Mei. Crediet verleend van f 200,voor ophooging van Gemeenteterrein 1 Juni. Verworpen voorstel B. en W. om ter verbetering verkeersweg, een huis op de Nieuwstad aan te koopen. 9 Nov. Nader crediet verleend voor restau ratie Boterhal. 7 Dec. Pensioen. Afwijzend beschikt op adres D. Croese, om verhooging 30 Maart. Politie Bepaling jaarwedde Hoofdagent van26 Oct. Verworpen voorstel vermeerdering aantal gewone Agenten van 26 Praebenden. (Stads Doctorale Intrekking praebende verleend aan P. Kat. 30 Maart. Begeving praebende aan L. G. van Brink. 30 Raadscommissiën. Benoeming leden vaste 7 Dec. Recognitie. Intrekking verschuldigd door P. Doedes. 6 Jan. Reglement van Orde. Wijziging voor den Raad. 6 24

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1896 | | pagina 14