Io April. Verordening op het beheer van de Gemeente lijke Gasfabriek en van de Gemeentelijke Waterleiding. Verordeningregelende den werkkring der vaste Commissie, benoemd om Burgemeester en Wethouders in het beheer van de Gemeente lijke Gasfabriek en van de Gemeentelijke Waterleiding bij te staan. 4 Nov. Voorwaarden waarop water geleverd wordt door de Waterleiding der gemeente Zutphen. Reglement van orde voor de vergaderingen van den Raad. 4. Instruction. 26 April. Instructie voor den Directeur der Gemeente lijke Gasfabriek en der gemeentelijke Water leiding. (vastgesteld door Burgemeester en Wethouders.) Instructie voor den Boekhouder der Gemeente lijke Gasfabriek. (Vastgesteld door Burgem. en Weth.) Instructie voor den Administrateur der Ge meentelijke Waterleiding. (Vastgesteld door Burgem. en Weth.) 6 Mei. Wijziging Instructie voor den Afslager aan de Vischmarkt. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. 13 Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. Onderwerpen. Archief. Aanvaarding van eenige kwartiers- en andere recessenten geschenke aangeboden door den heer H. R. Smethlage te Werkendam. 7 Jan. Idem van een „Wapenboek van de Ridderschap in de graafschap Zutphen", geschenk van A. W. J. J. Baron van Nagell. 4 Febr. Idem van eenige kogels enz. geschenk van den heer A. J. Nijman. 4 Nov. Bank van Leening. Besluit tot oprichting eener— 10 Juni. Uitstel behandeling reglement ^°v' 2 Dec. Adhaesie betuiging aan adres van den Raad van Leiden, in zake wette lijke regeling pandjeshuizen. 2 Dec. Begraafplaats. Vergunning aan Ph. Wiistefeld tot plaatsing van een monument op de10 Juni. Vergunning aan Wed. A. A. van Otterloo tot plaatsing van een ijzeren hek op de 7 Oct. Begrooting. (Gemte.) Wijziging enz. 1894. 1 April. Idem 10 Juni. Niet aanneming voorstel om saldo's rekeningen Gasfabriek en Waterlei ding alléén in ontvangst op te brengen. 1 Juli. Aanvulling met saldo's rekeningen Gasfabriek en Waterleiding 1 12

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1895 | | pagina 8