Afwijzende beschikking op adres A. Egginkin zake het leggen van een buis in eene stadspomp. 6 Mei. Voor kennisgeving aangenomen adres Koeleman c.s., om botermarkt in de bestaande hal te behouden. 6 Besluit tot vernieuwing der Spittaals- en Larebruggen. io Juni. Niet aanneming van het voorstel Mispelblom Beijer om eene botermarkt op te richten op het plein vóór de kazerne „Latijnsche school". io Onttrekking grond aan den open baren dienst (overeenkomst v. d. Klip.) io Besluit tot amoveering wachthuis bui ten voorm. Larepoort en opzegging vergunning opstal. io Benoeming Commissie in zake Bo- terhal. i Juli. Vergunning aan den heer Mr. J. B. Sölnertot aanbrengen verbinding tusschen zijn tuin en den Martinet- singel. i Besluit tot afgraving Linie van Hooff en verbreeding van den Warnsveld- schen weg. 29 Voor kennisgeving aangenomen adres D. de Groote c.s. tot verbreeding spoor- straatje. 29 Besluit tot amotie pomp op de stoep van A- Coenders. 26 Aug. 25 Besluit tot restauratie van de be staande Boterhal. 7 Oct. Onttrekking aan den openb. dienst van een gedeelte straat aan de Rozen gracht. 2 Dec. Pensioen. Wijziging verordening (aanvulling lijst ambtenaren.) 1 April. Politie. (Algemeene Bepaling jaarwedde Adj. Inspecteur van politie. 28 Oct. Niet aanneming voorstel tot bepaling salaris van een eventueel aan te stellen Hoofdagent. 28 Niet aanneming voorstel oprichten pol. post a/d. Graaf Otto Singel. 28 Ter visie gelegd voorstel tot onbe woonbaarverklaring van eenige wonin gen aan den Emmerikschen weg. 4 Nov. Idem een schrijven van P. J. H. Steijsel, in zake voorstel tot onbewoon baarverklaring van eenige zijner woningen. 2 Dec. Politie. (Med. Interpellatie van den heer Maaldrink- in zake het plaatsen van banken op de Markt, dienende tot uitstalling van waren van de vleesch- handelaren. 7 Jan. Raad. Verdaging beslissing over toelating 4 Febr. van den heer Mispelblom Beijer 4 Maart. Toelating van den heer H. D. Mis pelblom Beijer. 11 Toelating nieuw benoemde Raads leden Mr. J. B. Sölner, B. Cuperus, 24

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1895 | | pagina 14