Herbenoeming J. A. Vrugtman als lid der PI. Schoolcommissie. 2 Dec. Onderwijs. (Middelbaar) Eervol ontslag aan Dr. M. A. Brantsals leeraar aan de 7 Jan H. B. School en B. Av. School. 4 Febr. Benoeming van W. C. Gelton tot leeraar aan de H. B. School. 4 Bepaling vergoeding aan W. C. Gel- ton, voor meerdere lesuren. 4 Benoeming van Dr. H. M. D. van Riemsdijk tot leeraar aan de H. B. School. 4 Maart. Bepaling vergoeding aan Dr. H. M. D. van Riemsdijk, voor meerdere lesuren. 4 Eervol ontslag aan Dr. D. G. Cramer, als Directeur der H. B. School en B. Av. School. 1 April. Intrekking wachtgeld Dr. M. A. Brants. Toekenning vergoeding reiskosten aan W. C. Gelton. 1 Benoeming van Dr. B. C. Goudsmit tot Directeur der PI. B. School en B. Av. School. 10 Benoeming van J. J. Stoel tot leer aar aan de H. B. School en tijdelijk aan de B. Av. School. 10 Juni. Splitsing 3e kl. H. B. School en con tinuatie tijd. aanstelling van den leeraar Bolderman, aan de B. Av. School. 10 Intrekking toelagen, verleend aan Dr. A. J. C. Snijders en J. Heskes. 29 Juli. Besluit omgedurende de winter maanden de lessen aan de H. B. S., bij wijze van proef te doen aanvangen des v. m. te 8'/, uur. 28 Oct. Verhooging jaarwedde leeraar H. J. Bolderman. 28 Verhooging jaarwedde portier H. B.S. 28 Toekenning belooningen aan leeraren, die tijdens vacatures lessen hebben gegeven. 4 Nov. Ontvanger. (Gemte.) Bepaling vergoeding aan voor personeel 28 Oct. Uitnoodiging aan B. en W. om voorstel te doen tot wijziging instructie. 2 Dec. Openbare werken. Vergunning aan H. Langen- bere A.Wz., om voor een huis aan de Noorderhaven een vossengat te maken. 7 Jan. De plannen in zake het „Hoornwerk", in handen gesteld der K. v. Kooph. en Fabr., om advies. 7 Niet aanneming voorstel tot ophef fing pomp bij het huis van A. Coenders. 1 April. Interpellatie van den heer Mispel blom Beijer over: ie afsluiting overweg Nieuwstad en 2«: boterhal. 10 Aangenomen voor kennisgeving, adres L. S. Roodschild c.s., houdende adhae- sie aan voorgenomen slechting van het Hoornwerk enz. 6 Mei, 22 23 o

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1895 | | pagina 13