id Gezondheids Commissie. (Plaatselijke Be noeming van Dr. A. J. van Rhijn tot lid der 28 Oct. Kamer van Kooph. en Fabr. Goedkeuring reke ning over 1894. 4 Febr. Kiesrecht. Schrapping van J. Lindeman van de kiezerslijsten. 1 April. Koloniale Reserve. Ingebruikgeving aan het 4 Febr. Rijk, van de kazerne „Latijnsche school'- 29 Juli. Ingebruikgeving Burg.-Weeshuis voor - 3 Sept. Muziekschool. Herbenoeming van H. van Erkel, als lid van het Bestuur voor de 7 Jan. Voor kennisgeving aangenomen re kening over 1894. 4 Maart. Goedkeuring benoeming C. P. Hol- kamp tot leeraar der 1 Juli. Goedkeuring begrooting 1896. 28 Oct. Onderwijs. (Godsdienst Ingebruikgeving van school I tot houden eener Zon dagsschool. 4 Febr. Ingebruikgeving van school E tot houden eener Zondagschool 1 April. Onderwijs. (Hooger) Eervol ontslag aan Dr. M. A. Brants, als leeraar aan het 7 Jan. Gymnasium. 4 Febr. Benoeming van Dr. H. M. D. van Riemsdijk, tot leeraar aan het Gym nasium. 4 Maart. Aanvaarding verzameling praeparaten enz. voor het Gymnasium, geschonken door Dr. M. A. Brants. 1 April. Onderwijs. (Lager) Benoeming van R. Rijkse, tot onderwijzer aan school B/C 7 Jan- Eervol ontslag aan J. W. Pasman, onderwijzer aan school F. 4 IAbr. Idem aan R. S. Schortinghuis, onderwijzer aan school H. 4 Besluit tot het doen geven van onderwijs in natuurkundige vakken aan leerlingen van school A. 4 Maart. Benoeming van R. Koerselman tot onderwijzer aan school F. 4 Goedkeurig plan verbouwing school G. 4 Eervol ontslag aan Mr. J. B. Sölner, als lid der PI. Schoolcommissie. 1 April. Benoeming van C. Bijl tot lid der pl. Commissie van Toezicht op het6 Mei. Benoeming van F. Falkena tot on derwijzer aan school G. 10 Juni. Benoeming van E. J. Wassink tot tot onderwijzer aan school H. 10 Afwijzende beschikking op verzoek tot oprichting van schoolbibliotheken. 1 Juli. Benoeming van G. Sterringa tot on derwijzer aan school E (later bedankt.) 3 Sept. Benoeming van W. Weenink tot onderwijzer aan school E. 7 Oct. Tijdelijke aanwijzing van A. Meilink tot onderwijzer aan de avondschool van school D. 7 Niet aanneming voorstel om post „schoolbibliotheken" te verhoogen. 28 21

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1895 | | pagina 12