12 Plaatselijke verordeningen enz. gedurende het jaar vastgesteld. 1Strafverordeningen. Q-eene. 2. Belasting verordeningen. 3 Dec. Verordeningen o;> de heffing en invordering van schoolgeld voor de O. L. scholen. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 8 Jan. Verordening, regelende den werkkring der vaste Commissie, benoemd om Durg. en Weth. bij te staan in zake het toezicht op- en het beheer der Gemeen te-landerij en en plantsoenen. 18 Juni. Gewijzigde verordening op de regeling van het Middelbaar Onderwijs- Verordening, regelende het Openbaar Lager Onderwijs. Verordeningregelende de bezoldiging van het Onderwijzend personeel aan de O Ij. scholen. 23 Juli. Verordening op het beheer van de Gemeente lijke Gasfabriek en Waterleiding. Verordening, regelde den werkkring der vaste Commissie, in zake liet beheer van de Ge meentelijke Gasfabriek en Waterleiding. 4. Instructiën. 27 Aug. Instructie voor den Gemeente-Ontvanger. 30 Instructie voor den Directeur der Gemeente lijke Gasfabriek en Waterleiding. 13 30 Aug. Instructie voor den Boekhouder der Gemeente lijke Gasfabriek. (Vastgesteld door Burgem. en Weth.) Instructie voor den Administrateur der Ge meentelijke Waterleiding. (Vastgesteld door Burgem. en Weth.) Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen bad niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. nderwerpen. besluiten. Ambtenaren. Eervol ontslag aan E. J. van der Linden, als Gemte Ontvanger. 23 Juli Vaststelling borgtocht Gemte Ontvanger. 23 ld. instructie 27 Aug. Besluit om Ged. Staten uittenoodigen de de jaarwedde van den Gemte Ontvanger terug te brengen tot ƒ1750. (Ged. Staten hadden tegen deze verlaging bezwaar, (zie not. 1 Oct.) 27 Benoeming van Jhr. H. A. Coenen tot Gemte Ontvanger. 3 Sept. Beeëdiging van Jhr. H. A. Coenen als Gemte Ontvanger. 1 Oct. Bepaling toelage aan den Gemte Ontv., voor belooning van het personeel te zijnen kantore. 29 Verhooging der jaarwedde van den bode bij de brandweer. 29 Idem van den Opzichter der Gemte werken. 29 O i Datums der

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1894 | | pagina 8