24 Eervol ontslag verleend aan J. Lindeboom, als hoofd van school B, en benoeming als zoo danig aan school B/C. 15 Oct. Eervol ontslag verleend aan J. A. Vrugt- manals hoofd van school C, en benoeming als zoodanig aan school Gr. 15 Eervol ontslag verleend aan J. A. Schutte, als hoofd van school G, en benoeming als zoodanig aan school I. 15 Wijziging verordeningen heffing en invorde ring schoolgeld. 29 Benoeming van C. de Kok, tot onderwijzer aan school B/C. 19 Nov. Eervol ontslag aan onderwijzers der scholen B/C en Gen benoeming van onderwijzers aan de scholen B/CG en I. 3 Dec. Herbenoeming van Mr. J. B. Solner tot lid der plaatselijke Commissie van Toezicht op het 3 Wijziging verordeningen heffing en invorde ring van schoolgeld. 3 v Openbare werken. Vergunning aan den Kapitein-Eerst- aanwd.-Ingenieurtot het leggen van een pompbuis enz., door grond langs het exercitie terrein. 8 Jan. Yergunningtot wederopzeggensaan A. Coenderstot het leggen van eene glasplaat in zijne stoep. 5 Eebr. Vergunning aan H. G. J. Holl, om eene 25 afrastering planken uit. Dec 1896 t Vergunn ing aan de Havenstraat tot laten staan, aan H. Langenberg AWzn., om de afsluiting van zijn perceel aan de Noor- derhaven te veranderen in eene houten schutting, (tot uit. Dec. 1896). Bestrating der Birlheze met klinkers. Schadevergoeding aan J. D. Wullink voor verwijderen noodstal. 5 Pebr. 21 Mei Niet voorstel tot aanleg: eener losplaats met bestrate glooiing aan de Lage Waarden bij de IJsselbrug. Vaststelling concessie-voorwaarden aanleg tramweg Zutphen-Emmerik. Afwijzende beschikking op het verzoek van de wed. D. Kroon, om haar huis aan deBer- ksl voor rekening der Gemeente te lier-tollen. Goedkeuring in zake rioleering langs de huizen der Spaarbank-vereeniging. Machtiging aan Burgem. en Weth., tot we derverhuringvan terreinen aan de Noorderhaven. Pensioen. Besluit om aan J W. Garritsen, gewezen klokluider, te kennen te geven, dat hij niet in de termen voor - valt. Politie. Besluit om een politie-post aan den Coe- 11 Juni 15 Oct. 29 29 3 Dec. 5 Miart hoorn singel in te richten. Praebenden. Begeving van 3 stads doctorale Raad. Mededeeling van den heer C. Storm Bujjsing, Burgemeester, dat hij ontslag neemt als lid van den 5 Pebr. 29 Oct. O 5 2 April 2 Aprili 11 Juni.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1894 | | pagina 14