22 leeraren a/d B. Av. School: H. J. Bolderman en Dr. B. C. Goudsmit. 23 Juli. Besluit om niet te continueeren de tijdelijke aanstelling van A. van der Stempel en J. A. Suringar, als leeraren aan de B. Av. School. 23 Eervol ontslag aan en herbenoeming van C. M. Hennv, Dr. T. K. M. von Baumhauer, G. T. Bruijn, Mr. J. B. Solner en D. N. La brijn, als leden der Commissie van Toezicht op het(De herbenoemingen zijn niet aangenomen) 27 Aug. Benoeming van Jhr. Mr. D. O. Engelen, Jhr. Mr. S. Liman Trip, Dr. A. J. Oort, C. G. Lagerweij en Dr. J. M. van 't Hoff, tot leden der Commissie van Toezicht op het 24 Sept. Verhooging der jaarwedde van J. L. Vlee- mingals leeraar aan de IT. B. School en B. Av. School. 19 Nov. Verhooging der jaarwedde van J. A. Surin gar, als leeraar aan de II. B. School. 19 Eervol ontslag aanA. van der Stempel Jr., als leeraar aan de H. B. School. 3 Dec. Onderwijs (0. L.) Eervol ontslag aan G. J. Reerink, als onderwijzer aan school F. 8 Jan. Benoeming van Mej. A. G. Arentsen, tot onderwijzeres aan school G. 8 v Idem van A. K. Klaren, tot onderwijzer aan school F. 5 Febr. Eervol ontslag aan W. Meijer, als onder wijzer aan school E. - 5 Maart. 23 Benoeming van J. W. Kesler, tot Hoofd der herhalingsschool in school E. 5 Maart. Idem van J. van der Horst, tot onder- derwijzer aan school E. 21 Mei. Vaststelling verordening, regelende het O. L. onderwijs. Eervol ontslag aan Mej. M. P. G. du Crocq, als onderwijzeres aan school IJ. 11 Juni. Vaststelling verordening, regelende de be zoldiging van het onderwijzend personeel aan de O. L. scholen. 11 Vaststelling verordening op de heffing en invordering van schoolgeld voor de O. L. scholen. Juni Besluit om nog een onderwijzer te benoe men aan school D. 2 Juli Benoeming van Mej. M. J. E. van de Velde, tot onderwijzeres aan school H. 27 Aug. Benoeming vau A. Meilink tot onderwijzer aan school D. 27 Wijziging verordening invordering schoolgeld 27 Crediet verleend van f 150, voor tijd. aan stelling van een onderwijzer aan de avond school van school D. 1 Oct. Antwoord aan Ged. Staten op bedenking tegen verordening heffing schoolgeld, en ad vies aan dat College op adres J. van Asperen. 15 Besluit om nog een onderwijzer aan school B/C aan te stellen. 15

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1894 | | pagina 13