20 Benoeming van A. R. Witkop tot lid der Plaatselijke 29 Oct. Kadaster. Rectificatie eener tenaamstelling van grond, behoorende aan J. W. Hekkelman. 11 Juni. Kamer van Kooph. en Fabrieken. Goedkeuring reke ning 1893. 5 Eebr. Kiesrecht. Besluit om Jltr. Mr. S. Lainan Trip als nog op de kiezerslijsten te plaatsen. 2 April. Landerijen. Vaststelling voorwaarden voor de ver pachting van het recht van bebouwing der bouwlanden aan de Veluwsche zijde. 7 Mei. Landpacht. (Zie „Eigendon ïmen.") Muziekschool. Herbenoeming van B. E. Onderwater, tot lid der Commissie voor de 8 Jan. Vaststelling bedrag subsidie over 1893. 5 Maart. Eervol ontslag aan J. H. Kiesouw, als lid der Commissie voor de 2 Juli. Benoeming van Dr. A. J. van Rhiju, tot id. (heeft de benoeming niet aangenomen). 2 Benoeming van C. J. van Bueren, tot lid der Commissie voor de 23 Wijziging reglement 23 Goedkeuring begrooting voor 1895. 29 Oct Nijverheid. Ter Secretarie nedergelegd een adres van Directeuren der Nederl. Mij ter bevordering van Vijverheid te Haarlem, betreffende verbetering der inrichtingen tot verwarming enz. 8 Jan. Onderwijs (Honger). Herbenoeming van Dr. 8. A. van der Chijs, tot Curator voor het Gymnasium. 29 Sept. 21 Verhooging jaarwedde Dr. A. J. Swart, als leeraar aan het Gymnasium. 29 Oct. Onderwijs (Middelbaar). Bepaling jaarwedde leeraar in het lijnteekenen enz., aan de H. B. S. en B. Av. School. 8 Jan. Benoeming van V. van der Hoef, tot leeraar in het rechtl. teekenen aan de H. B. S. en B. Av. School. 8 Besluit om dispensatie aan te vragen van het hebben eener burgerdagschool. 2 April. (Dispensatie verleend) 11 Juni. Bepaling van den grondslag, waarnaar V. van der Hoef, als leeraar aan de B. Av. School, voor zijn pensioen moet bijdragen. 7 Mei. Ontheffing verleend aan H. J. Bolderman, van het geven van lessen in het schoonschrij ven, en opdracht van die lessen aan P. Kat Pz. 11 Juni. Benoeming van G. Lijsen, tot lid der Com missie van Toezicht op het 11 (Benoeming niet aangenomen) 18 Wijziging verordening 18 Benoeming van J. W. N. Cramer, tot lid der Commissie van toezicht op het 2 Juli. Splitsing 3e kl. H. B. S., voor den cursus 1894/5. 23 Eervol ontslag aan Dr. A. J. C. Snijders, Dr. M. A. Brants en J. Heskes, als leeraren aan de B. A. School. 23 Continuatie der tijdelijke aanstelling van de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1894 | | pagina 12