16 Afscheid door Jhr. H. A. D. Coenen, eervol ontslagen Burgemeester van de Raadsleden. 24 Sept. Installatie van den heer C. Storm Buijsing als 6 Oct. Burger-Weeshuis. Wijziging begrooting voor 1893. 21 Mei Goedkeuring rekening over 1893. 29 Oct. Herbenoeming van G. J. G.irsen tot pro visor van het 3 Dec. Goedkeuring begrooting voor 1895. 3 Burgeri. stand. Benoeming van Mr. J. B. Solner tot Ambtenaar van den 15 Oct. Vaststelling belooning voor het houden van toezicht op de registers van den 29 Commission. (Raads-) Vaststelling verordening, rege lende den werkkring der vaste Óommissie, in zake het toezicht op- en het beheer der Gem.- landerijen eu Plantsoenen. 8 Jan. Vaststelling verordening, regelende den werk kring der vaste Raads-Commissie, in zake het beheer van de Gasfabriek en Waterleiding. 23 Juli Benoeming vaste 3 Dec. Comptabiliteit. (Zie ook Begrooting, Belasting, Geld- leening en Rekening.) Machtiging aan Burgem. en Wethouders tot verkoop van aandeelen Ned. Westf. Spoor weg 8 Jan. Machtiging aan Burgem. en Wethouders om gelden op te nemen bij de Ned. Bank. 5 Febr. Uitloting van 16 aandeelen geldleening 1886. 7 Mei 17 Crediet verleend van f 200, voor aanschaf fing meer leermiddelen voor Burger Avond- School, en van f 1400 voor inrichting kantoor Gemte Ontvanger. 27 Aug. Crediet verleend van f 1000, voor feestvie ring verjaardag II.M. de Koningin. 27 David-Evekinksfonds. Goedkeuring rekening 1893. 29 Oct. Eigendommen. (Gemte.) Ontheffing van landpacht aan E. J. Lamrners, H. J. Franken, W. J. Lam- mers en A. Koenders. 8 Jan. Vergunning aan Ds. N. Kamp, tot gebruik lokalen school D, voor zondagsschool. 5 Febr. Verhuring aan de Dames Hartjens en van Voorthuijsen, van een perceel grond naast de villa Coenenspark. 5 Maart Ontheffing van pacht aan A. J. Pasman en G. v. d. Kamp, (Houtwal). 5 Vergunning aan Ds. N. Kamp, tot gebruik lokalen school B, voor zondagsschool. 7 Mei Aankoop opstal 5 huizen en erf aan den Vliegendijk in de Hoven. 11 Juni Verpachting aan B. Beeuwkes, van een perceel bouwland. 2 Juli Ontheffing van landpacht aan H. van Eekeren. 2 Machtiging aan Burg. en Weth. tot het doen afbreken der aangekochte huisjes aan 23 Juli. den Vliegendijk. 1 Oct. Verkoop van grond aan J. A. G.irvelink 2

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1894 | | pagina 10