8 worde beperkt. Reden waarom wij door de verzending van een request van adhaesie aan Hare Majesteit de Konin gin-Regentes op 12 December j.l. aan ons voornoemd be- sluit uitvoering gaven. Gebouw en leermiddelen bevinden zich bij voortduring m goeden staat. De bibliotheek werd, op advies van Heeren Docenten, wederom door den aankoop van eenige boekwerken verrijkt. De weduwe van den vroegeren claviger vervult nog steeds met nauwgezetgeid en ijver de functiën van haren overleden echtgenoot, zoodat onzerzijds geen reden be staat om in den thans bestaanden toestand eenige ver andering te brengen. Het College van Curatoren Dr. T. K. M. von BAUMHAUER, Voorzitter Mr. D. W. van ANDRINGA de KEMPENAER, Secretaris. Zutphen, 1 Maart 1894. Bijlage D. DERTIGSTE Verslag over den toestand van het Onderwijs op de Inrich tingen van Middelbaar Onderwijs te Zutphen, gedurende het jaar 1893. De Commissie van Toezicht op het Mid delbaar Onderwijs heeft de eer hierbij haar gewoon jaarlijksch Verslag, ingevolge art. 28 der Verordening op de regeling van het Mid delbaar Onderwijs binnen deze Gemeente, aan den Raad der Gemeente Zutphen in te dienen. N I. Hoogere Burgerschool met vijfjarigen cursus. Onderwijzend De Heer B. Peteri, leeraar in het Recht- Personeel. lijnig teekenen, wiens gezondheid reeds in het vorige jaar zooveel te wenschen had over gelaten, dat hij eene maand verlof had moe ten vragen, zag zich in den loop van 1893 genoodzaakt voor goed zijne betrekking neer

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1893 | | pagina 71