J. W. Hissink No. 5 J. A. E. Kroon 6 J. W. ten Braak 9 H. J. N. Kat 9 J. Denekamp H. GR/EVESTEIN van Heijst 14 J- Dijk 18 G. J. Knegjens Mej. A. A. Nuijsink 24 H. Adelink 25 J. P. Goldenberg 27 G. J. Kroese 29 D. Makkink 32 Één der bovengenoemden heeft het examen afgelegd als Adspirant-Landmeteren is als No. i van dat examen geplaatst. Één stu deert aan de Polytechnische School en eén (de vrouwelijke) studeert in de Pharmacie aan de Universiteit te Amsterdam. Vijf zijn in den handel gegaan, en één voor dat doel naar Afrika, terwijl van vier de bestemming nog onbeslist is. Evenzoo is van den afge wezene de beroepskeuze nog niet bepaald. Twee leerlingen der IIIe klasse legden het examen voor de Kon. Militaire Akademie af, waarvan één mocht slagenen geplaatst werd als Cadet der Infanterie in Oost-Indië. Het gedrag der leerlingen kon over het algemeen goed genoemd worden. 9 Leermiddelen De gewone chemicaliën en het glaswerk en Gebouw, zijn weder aangekocht ten behoeve van het onderwijs in de Scheikunde; Voor de Natuurkunde bovendien een nieuwe zuurstofzaken voor het Handteekenen 6 houten modellen, groot formaat, die op de Werkschool vervaardigd zijn. Het gebouw en de meubelen hebben de gewone herstellingen voor onderhoud onder gaan. Mededeelingen. De vrijwillige oefeningen in den wapenhandel, onlangs in het leven geroepen ten faveure van aanstaande militiens, zijn ook hier inge voerd, en worden door vele leerlingen der hoogste klassen bijgewoond. Op verzoek van den Majoor der Infanterie, die met de regeling dezer oefeningen belast is is door het Gemeentebestuur een lokaal der school voor de theoretische oefeningen beschikbaar ge steld, en sedert 5 December wordt dit lokaal twee dagen per week, op verschillende uren, voor het genoemde doel gebruikt. II. Burger-Avondschool. Onderwijzend Het personeel, met het onderwijs belast, Personeel. 's *iet afgeloopen jaar onveranderd gebleven. De tijdelijke Leerarende Heeren BOLDER MAN, Suringar, Goudsmit en van der STEMPELzijn in de Raadsvergadering van 6 Juli weder als zoodanig herbenoemd voor het >y 12 y 21 V) fl V)

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1891 | | pagina 88