Id. aan de avondherh. school verbonden aan school H. 87 11. Herhalings- en Bewaarscholen. 86 ONDERWIJZERS. Namen. Betrekking Gr. J. A. Nijenhuis. Mej. A. C. Kerlen. L. K. Kumpe. J. B. Penning. J. Daams. B. Beins. Mej. A. Nijland. A. Vrugtman. W. B. Ansink. H. J. A delink. J. Gimberg. W. Meijer. D. Wunderink. W. Meijer. Mej. J. P. Adeliuk. H. A. Ueuting. W. J. de Wildt P. E. Zuuring. G. J. Reerink. P. Hendriks. Mej. M. Vrugtman. P. A. Biermasz. A. W. Suriuk. G. H. Wolsak. J. Schurink. M. Jansen. A. W. E. J. de Haan. Pk L. Eahro. J. W. Kreulen. Mej. E. Vrugtmau.! u C. E. Baerents. C. L. Eahro. R. S. Schortinghuis. Mej. H. Revel man. id. Onderwijzer school C. Onderwijzeres ld. Onderwijzer school D. Id. Id. Id. ld. ld. ld. Onderwijzeres ld. Onderwijzeres in de hand werken aan id. Onderwijzer aan school E. Id. Id. Id. ld. Id. Id. ld. Id. Id. Id. Onderwijzeres ld. Id. ld. Onderwijzer aan school. F. Id. Id. Id. Id. ld. Id. Ouderwijzeres ld. Onderwijzer aan school. G. Id. Id. Id. Id. Id. Id. ld. Id. ld. ld. Id. Id. Id. Id. Onderwijzeres ld. Id. ld. Onderwijzer school II. ld. Id. Onderwijzeres ld. Jaarlijksche bezoldiging. Het materieel en de hulpmiddelen voor het ondeuwijs op de openbare lagere scholen voldoen aan billijke eischen, het wordt met de noodige zorg onderhouden en zoo noodig vernieuwd. De levering der schoolbe- hoeften werd evenals vroeger aanbesteed. Voor het overige wordt verwezen naar het hierachter gevoegd verslag der Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Her/ialingsonderwijs. Dit onderwijs wordt gegeven in de openbare school H, alwaar het hoofd dier school, de Heer C. VAN DER Vlies, bijgestaan door eene onderwijzeres, dit onder wijs verstrekt gedurende de maanden October tot April. Het schoolgeld voor dat onderwijs bedraagt f 0,25 per maand. Verder is aan de openbare school D eene avond school verbondenalwaar onderwijs wordt gegeven in de vakken m en p van art. 2 der Wet op het Lager Onderwijs, zoo noodig kan dit met het vak sub n genoemd, worden uitgebreid. Deze school is ook toe gankelijk voor leerlingendie des daags eene andere school bezoekendoch allen moeten den vollen leeftijd van 10 jaren hebben bereikt. Met het onderwijs zijn belast het hoofd van school D, de Heer N. J. Visscher, en alle aan de school ver bonden onderwijzers.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1891 | | pagina 45