5 October. Aanstelling van J. B. Penning tot Onder wijzer der hoogste klasse aan school D. Benoeming van den heer Jhr. Mr. D. W- van Andringa de Kempenaer tot Ambtenaar van den Burgerlijken Stand en tot Lid der Commissie voor de Gemeente-reiniging. Vaststelling der verordening tot vaststelling van den rooster van aftreding der leden van den Gemeenteraad. Vaststelling van het 3 e suppletoir kohier der belasting op de honden tot een bedrag van f 31,—. Eervol ontslag aan Mej. A. M. Vigelius als Onderwijzeres aan school A. Aankoop van een huis en erf aan de Roze- gracht. 26 Oct. Wijziging van tarief A der concessie-voor- waarden voor de levering van water uit de Waterleiding. Benoeming van J. B. Kobus tot Weezen- vader, tevens Rentmeester van het Burger- Weeshuis. Vaststelling der begrooting voor de Gasfa briek, in ontvangst en uitgaaf op 99506,8 s5 Verhooging der jaarwedde van den heer J. Zelling als Leeraar aan de H. B. school, en die van den Amanuensis aan genoemde Inrichting. Vaststelling der Gemeentebegrooting voor 1892 in ontvangst en uitgaaf op 354159,50. 2 Nov. Benoeming van Mej. J. Denijs tot Onder wijzeres aan school A. Benoeming van den heer E. W. Frederiks tot lid der Commissie voor de Werkschool. Goedkeuring der rekeningen van de Gods huizen over 1890. Verhuring aan P. Bredeveld van twee per- ceelen grond in de Hoven. Aanvaarding eener schenking van 200, als bijdrage in de kosten voor de verwijde ring der Windvaan op den Drogenapstoren en vervanging van die vaan door eene nieuwe. Vaststelling van het 4e suppletoir kohier der belasting op de honden tot een bedrag van f 11,75. Toekenning aan den Gemeente-Secretaris eener gratificatie van f 600, Ruiling van grond, Emmerikschen weg, (Vijfmorgenstraat), met J. A. Bartels. Eervol ontslag aan R. Dekker als Onder wijzer aan school B. Eervol ontslag aan J. C. Hietink, als On derwijzer aan school B. Benoeming leden vaste Raads-Commissiën. Benoeming van den heer Dr. A. G. Kok, tot lid der PI. Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Benoeming der Heeren Mr. J. B. Sölner, C. M. Henny en J. Hasselo respectievelijk tot Provisor van het Bornhof, het Burger Weeshuis en het Oude en Nieuwe Gasthuis. Goedkeuring der begrootingen voor 1892 van de Instellingen van Weldadigheid. 22 23

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1891 | | pagina 13