6 April. Benoeming van Mej. A. B. W. Muijderman tot onderwijzeres aan school A. Besluit om J. H. P. Pieters en J. Wijgman alsnog op de kiezerslijsten voor de Tweede Kamer, de Provinciale Staten en den Ge- gemeenteraad te brengen. Afwijzende beschikking op verzoek van J. van Dijk om te schrappen van de kiezers lijsten de personen van B. Beins, J. C. Gol- denberg, E. J. L. Hueting, R. Schwarz, B. Schwarz, Q. B. Willemsen, P. F. Zurink, J. Vies en G. J. Hesselink. Besluit tot afschaffing van het bruggeld. Machtiging aan de Commissie voor de Gas fabriek tot verandering en uitbreiding van die Inrichting. Verhuring van pakhuizen bij de Gasfabriek aan de Deventer Stoombootmaatschappij en aan den Expediteur van Eijsden. Vaststelling ie suppl. kohier der belasting op de honden tot een bedrag van f 47,—. Besluit om aan de Afdeeling Zutphender Nederlandsche Maatschappij tot bevordering der geneeskunde, voor het in Juli 1891 al hier te houden congres een subsidie te ver kenen van f 200, Verkoop van eenige strookjes grond aan W. Kerkmeijer en J. J. van der Staaij. Verkoop van bouwterrein aan de Vijfmorgen straat aan M. Heuvelink. 4 Mei. Eervol ontslag aan Mej. A. B. W. Muijder man als onderwijzeres aan school F. i<3 4 Mei. Eervol ontslag aan H. L. Milius als Onder wijzer aan school E. Intrekking van het tarief der brug- en veer gelden. ,,/i Juni. Verkoop van grond bij de cellulaire ge vangenis aan K. de Grooth te Winschoten ten behoeve van den bouw eener kazerne voor eene brigade Maréchaussée. 11 Vaststelling primitief kohier der Inkomsten belasting tot een bedrag van f 36173,93. 1 Juni. Eervol ontslag aan B. J. ter Brugge als leeraar in de Hoogduitsche taal aan de Hoogere Burgerschool. Benoeming van W. Meijer tot Onderwijzer aan school E. Benoeming van J. Post tot Onderwijzer aan school F. (later bedankt voor de benoeming). Opheffing van twee thinsen ad 6,elk, wegens verhuring van pakhuizen bij de Gas fabriek. Aangaan tijdelijke geldleening groot ƒ30000. Benoeming van H. J. Addink tot Weezen- vader, tevens Rentmeester van het Burger weeshuis. 6 Juli. Eervol ontslag aan H. J. Addink als On derwijzer aan school D. Benoeming van P. Hendriks tot Onderwijzer aan school F. Benoeming van Mej. A. Nijland tot Onder wijzeres aan school D. Benoeming van J. Goemans tot Leeraar in 18

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1891 | | pagina 11