14 door de Afd. Zutphen der G. O. Landbouw Maatschappij. 3 Maart. Goedkeuring plan daarstelling nieuwe Zwem plaats aan den Graaf Otto Singel (raming kosten f 2743, Handhaving Raadsbesluit d.d. 5 Maart 1888 waarbij de verpleging van Weezen in het huisgezin of in het Burger Weeshuis facul tatief is gestelden verwerping van het voorstel van Provisoren van dat Weeshuis om een administrateur te benoemen. 31 Maart. Goedkeuring van het voorstel in zake toe kenning van premiën aan inzenders van antwoorden op de prijsvraag voor den bouw van een nieuw Raadhuisaankoop van één ontwerp, en uitschrijving van eene nieuwe besloten prijsvraag. Vaststelling: ie eener nieuwe verordening, regelende het O. L. Onderwijs in deze Ge meente 2e eener nieuwe verordening op de heffing van het schoolgeld voor de O. L. Scholen, en van eene verordening op de invordering van dat schoolgeld. S Mei. Afstand aan de Diaconie der Ned. Herv. Gemeente, voor den prijs van f 1,van een perceeltje grond achter de Weezenkamp. Vergunning aan de Gorsselsche Paardentram- weg Maatschappij tot het doorleggen harer lij nen door de Turfstraat en Korte Hofstraat tot aan de Markt bij den Wijnhuistoren. 15 S Mei. Besluit tot verlaging der Berkelbogen. Vaststelling kohier Inkomsten-belasting voor 1890 tot een bedrag van 28170,14. 2 Juni. Afwijzende beschikking op het verzoek van het Bestuur der Buiten Sociëteit om den Gemeentegrond, bij die Sociëteit in gebruik in eigendom aan die Inrichting af te staan. 9 Juni. Besluit om te zijner tijd met het Rijk eene overeenkomst aan te gaan in zake ruiling van gronden. Verkoop van een strook Gemeentegrond gelegen aan het Lijnpad langs den IJssel, aan het Rijk, voor 1800, Besluit tot tijdelijke verplaatsing der Visch- markt. Besluit tot het aangaan eener overeenkomst met het O. N. Gasthuistengevolge der verbetering van de Rozengracht en daar stelling badinrichting. Een crediet verleend van f 400,tot dek king der kosten van eene telefonische ver binding van den St. Walburgstoren met het politiebureau. 7 Juli. Besluit om niet te ondersteunen het ver zoek van den Raad van Lochem aan de Provinciale Staten tot het aanbrengen van verbetering in het waterafvoerend vermogen van de Berkel. Toelating van den heer B. Cuperus als Raadslid. Splitsing voor den Cursus 1890/91 der 3e klasse van de H. B, School voor het On-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1890 | | pagina 9