6 Januari. Herbenoeming van Dr. H. W. van Rhijn, Dr. A. J. C. Snijders en B. Peteri tot leden der PI. Gezondheids-Commissie. Herbenoeming van J. P. Muyderman als lid der Commissie voor de Muziekschool. Verkoop van grond aan den weg naar Em merik aan H. L. Ketjen en E. van Roekei. Besluit om de standplaats van den toren wachter op den toren der St. Walburgskerk te behouden. Vaststelling van een nieuw tarief van rech ten op het begraven van lijken op de alge- meene begraafplaats, en van eene verorde ning op de invordering dier rechten. Besluit om tot wederopzeggens aan de Kweek school voor bewaarschoolhouderessen te Lei den een jaarlijksch subsidie van f 25,te verleenen. Aanvrage om machtiging tot het te gelde maken der geraamde tijdelijke geldleening groot 35000,—. Machtiging aan Burgemeester en Wethou ders tot verkoop van aandeelen Ned. Westph. Spoorweg M'j. Wijziging der Instructie voor den Doodgra ver op de Algemeene Begraafplaats. Onttrekking van een strookje grond aan de Rozengracht, aan den openbaren dienst. Besluit tot verkoop van eenige oude brand spuiten en aanjagers. 3 Februari. Ontheffing van landpachtverleendaanj. Nijhof. 13 3 Februari. Afwijzende beschikking op het verzoek van A. J. Klaassen c.s. om een trap te doen maken in den muur bij den Spoorwegvia duct in de Hoven. Besluit tot het aangaan eener overeenkomst met de Vrijmetselaarsloge „Karei van Zwe den" betreffende het afstaan van terrein aan de Rozengracht. Verhuring van een perceel tuingrond buiten de voormalige Larepoort, aan R. Wigman. Toekenning aan de weduwe van den over leden Commissaris van Politie S. A. Schoe- vers, eener jaarlijksche toelage van 400, 3 Maart. Vergunning aan A. M. C. Sprenger, Wed. A. F. T. Mahler, tot het plaatsen van een monument op haar toebehoorende graf ruimten. Besluit tot intrekking der ingebruikgeving aan A. Koenders van een perceeltje grond aan de Berkel. Vrijstelling van den tegenwoordigen rent meester van het Bornhof van de verplich ting tot het jaarlijksch betalen van f 50, voor ieder bij hem inwonend minderjarig kind. Aankoop grond aan de Rozengracht, van H. P. Ribbers voor f 400,en betaling aan dezen voor amotie van diens woning eener schadeloosstelling van 1900, Besluit om voor 1500,deel te nemen in het Waarborgfonds voor de in Aug. 1890 alhier te houden landbouwtentoonstelling 12

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1890 | | pagina 8