Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bedienden gedurende het afgeloopen jaar. Datum; tan ingang Plaatselijke verordeningen door den Raad gedurende het jaar vastgesteld. i. Strafverordeningen. Geene. 2. Belastingverordeningen. 6 Jan. Tarief van rechten op het begraven van lijken op de Algemeene Begraafplaats te Zutphen. 31 Maart. Verordening op de heffing van schoolgeld, voor de openbare scholen in de gemeente Zutphen. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 31 Maart. Verordening, regelende het Openbaar La ger Onderwijs in de gemeente Zutphen. 7 Juli. Reglement omtrent het beheer en gebruik van de Bad- en zweminrichting aan den Graaf Otto Singel. 4. Instruction. 6/14 Oct. Instructie voor den Afslager aan de visch- markt in de gemeente Zutphen. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld in 1890. 6 Januari. Tijdelijke vrijstelling, verleend aan H. R. Hoetink, van de verplichting om een ijze ren hek of muur te plaatsen om het terrein, waarop het graanpakhuis aan de Noorder haven is gebouwd. Vergunning verleend aan Gebroeders Lan- deweert tot het maken van eene spoeling in de Berkel. IO NAMEN. BETREKKING. der benoe ming. R. Moerkerk. A. R. Berghege. H. A. Mast. S. A. Schoevers. B. H. A. Lenderink. Th. H. Verhoeven. T. de groot. J. W. Zeiler. H. v. d. Mars. C. J. Ronk. Gr. J. Schut. J. Benninkhuizen. J. Hilverda. Gr. C. Kolber. M. van Doren. J. Brester. J. W. Zeiler. J. P. Adelink. Klerk ter Secretarie. Idem. (tijdelijk.) Scheepscommissaris. Commissaris van Politie. Idem. Inspecteur van Politie. Agent van Politie le klasse. Id. id. 3e Id. id. 2e Id. id. 3e Id. id. 3e Id. id. 3e Id. id. 3e Dienaar van Politie ter ads. o/h pol. bureau. Agent van Politie 3e klasse. Doodgraver en Opzichter der begraafplaats. Idem. Onderwijzeres school E. 15 Febr. 17 April, (was In specteur v. politie). 1 Mei. (was adj insp.v.pol.) 1 Mei. 1 Mei. 1 Jan. 1 Jan. 1 Maart. 1 Mei. 1 Nov. 1 Febr. 1 Jan. 11

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1890 | | pagina 7