6 STAAT van elke keuze voor het lidmaatschap van den Gemeenteraad. Vragen en beslissingen over de verkiezingen zijn niet voorgekomen, terwijl de Raad in 1890, naar aan leiding van de, krachtens art. 10 bis der Kieswet, in gekomen opgaven van de besturen der alhier aanwe zige instellingen van weldadigheid, geen beslissing be hoefde te nemen, aangezien op de lijsten geen namen van bedeelden in 1889 voorkwamen, en ook geene an dere bezwaarschriften omtrent die lijsten zijn ingekomen. 7 De Kiezerslijsten zijn den 14 Maart 1890 vastgesteld en 31 Maart d.a.v. gesloten. HOOFDSTUK III. Gemeentebestuur. Personeel. a. Personeel van den Raad. Dagteekening der verkiezing. NAAM EN VOORNAMEN van elk, gedurende liet j aar, gekozen raadslid. Getal uitge brachte stemmen bij de Getal blanco briefjes. Getal briefjes om andere redenen van onwaarde verklaard bij de Getal geldige stemmen op eiken verkoze- ne uit gebracht bij de eerste stemming. her stemming. eerste stemming. her stemming. eerste stemming. her stemming. eerste stemming. her stemming. 29 April 1890. B. Cuperus. 989 8 1 663 Gekozen in plaats van den Heer L. A. E. H. Ba ron van Heeckeren, overleden, die in 1895 moest aftre den. i NAMEN. Mr. J. Thooft H. fievelman Czn P. H. Umbgrove J. G. Klaassen Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer A. J. Nijman Mr. D. Engelberts Mr. J. Post Tan Everdingen Jhr. E. X. J. van Nispen Jhr. Mr. M. "W. C. de Jonge C. Storm Buijsing Dr. D. H. Ort D. Albers Wz Mr. F. E. Pennink B. Cuperus Jaar van aftreding. 1891. 1893. 1895. 0 U

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1890 | | pagina 5