kenonderwijs aan onderwijzers bij het L. O. 27 Oct. Besluit om de jaarwedde van den Commissaris van Politie op f 2000,voor te dragen. Bepaling van den gasprijs op 0,06 per M3. en goedkeuring der begrooting van de Gas fabriek voor 1891, in ontvangst en uitgaaf of 85156,— Vaststelling Gemeente-begrooting voor 1891, in ontvangst en uitgaaf op f 327369,05. 3 Nov. Eervol ontslag verleend aan den heer A. A. Beekman als leeraar aan het Gymnasium. Verlenging voor 3 jaren der stads doctorale praebenden ten behoeve van J. J. P. Hilbers en J. Hueting. Benoeming van den heer J. F. Klinkhamer tot lid der Commissie voor de Werkschool, en van den heer D. N. Labrijn tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Goedkeuring der rekeningen van de Gods huizen over 1889. Aanbieding door Jhr. Mr. D. W. van An- dringa de Kempenaer, namens eenige inge zetenen, eener som van f 225,tot gedeel telijke dekking der kosten van de vervan ging van de windvaan op den Drogenaps- toren door een nieuwe, en besluit om de meerdere kosten voor rekening der Gemeente te nemen. Benoeming van den heer G. Lijsen tot lid van het Bestuur over het Burger-Weeshuis. 19 3 Nov. Verkoop van een strookje grond aan den Graaf Otto Singel aan M. J. Scholten voor ƒ4,50. 1 Dec. Inzending van een adres van rouwbeklag aan H.M. de Koningin-Weduwe wegens het overlijden van Z.M. den Koning. 15 Dec. Afwijzende beschikking op het verzoek van het Bestuur van den Nederlandschen Vrou wenbond, tot opwekking van het zedelijk bewustzijn, tot het strafbaar stellen van het houden van een huis van ontucht. Benoeming voor ée'n jaar van Dr. A. J. Swart tot Leeraar aan het Gymnasium. Herbenoeming van den heer J. P. Muyder man als lid der Commissie van Toezicht op het L. O. Herbenoeming van de heeren Dr. W. van der Lee, Dr. T. K. M. von Baumhauer en G. T. Bruyn als leden der Commissie van Toezicht op het M. O. Benoeming van den heer B. Cuperus tot Ambtenaar van den Burgerl. Stand. Benoeming leden vaste Raadscommissiën. Herbenoeming van den heer Mr. J. Thooft tot Provisor van het Bornhof, idem van den heer Mr. J. L. A. Stolk tot Provisor van het O. N. Gasthuis, idem van den heer G. J. Garsen tot Provisor van het Burger Weeshuis. Benoeming der heeren J. P. Muyderman en D. Lijsen tot leden der Commissie voor de Werkschool. i8

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1890 | | pagina 11