14 6 Mei. Vaststelling voorwaarden voor de vergunning aan J. Canters, J. H. L. Langholz, B. A. Albers en W. H. Kahle te Eefde onder Gors- sel en C. Imming te Zutphen tot bet leggen, hebben en berijden van spoorstaven binnen deze Gemeente. Besluit om bet gebouw voor de 8e openbare school in deze Gemeente te stichten op de perceelen kad. sectie F. No. 6561 en 6562, gelegen aan de oostzijde van den Ruïnewal. Aanneming plan waarnaar die school zal wor den gebouwd. Besluit om een crediet te verleenen van 1500.voor feestviering op 13 Mei 1889 bij gelegenheid van het 40 jarig Koningschap van onzen Koning. 3 Juni. Benoeming van Dr. W. van der Lee tot lid der Commissie van Toezicht op het M. O. a Afwijzende beschikking op het verzoek van het Bestuur der Groote Sociëteit om 500. subsidie te verleenen voor het aanbrengen der waterleiding in concert- en comediezaal, tot wering van brandgevaar, a Afwijzende beschikking op het verzoek van G. J. Haytink tot afkoop van een thins, a Besluit om gedurende 10 jaren eene subsidie van 500.'s jaars te verleenen voor de uitwendige restauratie van de Groote of St. Walburgskerk. Besluit om ook de Zutphensche Brandwaar- 15 borg Maatsch. voor 1/4 te doen deelen in de assurantie der Gemeente-eigendommen. 3 Juni. Besluit om een crediet van 900.te ver leenen voor aanschaffing van een slangenwa gen en een sproeiwagen voor de plantsoenen, a Opheffing der recognitiën, respectievelijk be dragende 0.50 per jaar, betaald door de heeren C. Storm Buijsing, B. Cuperus en Mevrouw de wed. Matthes. Bespreking brief Gemeente-architect betreffen de kosten van een nieuw te bouwen gemeen tehuis, geschat op 7(^000- Uitnoodiging aan Burgemeester en Wethou ders om een voorstel te doen tot het uitschrij ven van een prijsvraag voor den bouw van een nieuw Gemeentehuis, a Machtiging aan Provisoren van het O. N. Gasthuis en die van het Bornhof om ten be hoeve van het maken van een straatweg van Yorden op Steenderen met zijtakken naar Bronkhorst en Wichmond-Zutphen subsidie's te verleenen, resp. van 700.en ƒ500. 1 Juli. Verkoop van bouwterrein aan de Vijfmorgen straat aan L. K. B. Leemhorst, tegen ƒ1.65 de M2. a Verkoop van strookjes grond aan den Graaf Otto Singel aan R. Klein Obbink c.s. in het belang van eene regelmatige rooiing. Besluit om een crediet te verleenen Van 1000.voor eenige aan te brengen veran deringen aan de scholen E. en B.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1889 | | pagina 9