12 1 April. Aanneming motie: dat het eventueel nieuw te stichten Gemeentehuis zal blijven op de plaats van het tegenwoordige en het daarach ter gelegen Rechtsgebouw. Afwijzende beschikking op het verzoek van E. Lammers c s. om in de Hovenevenals buiten de Laarpoort, mest te verkoopen. Besluit aankoop grond van H. J. Weenink, (Coehoornsingel) voor 60. Besluit verkoop bouwterrein aan de Vijfmor genstraat aan J. Delsink tegen f 1.35 de ML Machtiging verleend tot het benoemen van nog een Commies ter Secretarie. Eervol ontslag aan Dr. A. J. J. Quanjer als lid der Commissie van Toezicht op het M. O. 8 April. Afstand van grond in erfpacht aan E. Mep- pelink tegen eene recognitie van f 35. 's jaars. Besluit om: le Hulshoff te ontheffen van de erfpacht tot nog toe door hem betaald2e H. Revelman Cz. voortaan aan te slaan voor de betaling van 2 erfpachten ad f 0,60, 3e H. Revelman Cz. en D. Spanjer te ontheffen van den thins tot nog toe door hen betaald voor het gebruik van de straat tusschen hun ne gebouwen, 4e Maatregelen te nemen dat de aan de Gemeente toebehoorende gron den gelegen achter de Barlhezethans in erfpacht uitgegeven, wederom op het kadas ter ten name der Gemeente gebracht worden. Wijziging Reglement voor het O. N. Gasthuis. 13 8 April. Vaststelling kohier Inkomstenbelasting voor 1889, tot een bedrag van f 30371.76. Verleening van een crediet van f 500.voor het in orde brengen van een door de water leiding Ex. Maatsch. geplaatste fontein op het stationsplein, als blijvend aandenken aan de feestelijke opening der Waterleiding. 10 April. Plaatsing van P. P. S. Smits en W. van Ooij op de kiezerslijsten schrapping van diverse personen op die lijsten. 6 Mei. Besluit om Z. M. den Koning met Diens herstel geluk te wenschen. Benoeming van Jhr. H. A. D. Coenen tot Ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Benoeming van D. Wunderink tot onderwij zer aan School E. D Benoeming van R. S. Schortinghuis tot on derwijzer aan School H. v Besluit le tot splitsing der 3e kl. van de H. B. School ook voor het onderwijs in het Pransch, en dat onderwijs in beide afdeelingen op te dragen aan den leeraar Balland, 2e het onderwijs in de gesplitste tweede klasse op te dragen aan de H.H. Balland en van Hasselt, en 3e den heer van Hasselt voor de vermeerde ring zijner taak eene verhooging van jaar wedde toe te kennen van f 400, D Had ere bepaling van den grondslag voor pensioen van den leeraar aan de Burger Avondschool J. L. Yleeming op f 500,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1889 | | pagina 8