10 2. Belastingverordeningen. Geene. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 8 April 1889. Wijziging van het Reglement voor het Oude- en Nieuwe Gasthuis. 3 Sept. 1889. Wijziging van het Reglement voor de Werkschool. 30 Sept. 1889. Wijziging van het Reglement voor de St. Anth. Groote Broederschap. 2 Dec. 1889. Verordening op de Algemeene Begraaf plaats te Zutphen. 4. Instruction. 2 Dec. 1889. Instructie voor den Opzichter-doodgraver der Algem. begraafplaats te Zutphen. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld in 1889. 7 Januari. Rapport van den Generalen Brandmeester op het adres van H. Ketjen c.s. tot behoud van den torenwachter. 4 Februari Afstand van een strookje grond aan G. J. van Ommeren. Besluit aangaan tijdelijke geldleening groot f 35000.- Besluit verkoop aandeelen Westf. Spoorw. Maatsch. Aanwijzing leden Commissie onderzoek plan verbouwing Gemeentehuis. 11 4 Maart. Machtiging aan het Dagelij ksch Bestuur om vergunning te verleenen aan de Maatsch. tot Exploitatie van Annonce klokken tot plaat sing van 2 klokken in deze Gemeente. Eervol ontslag aan mej. P. Vergeer als on derwijzeres aan school H. Wijziging Reglement Burger Weeshuis. Crediet verleend ten behoeve van de in 1889 te houden tentoonstellingen. Intrekking Raadsbesluit d.d. 3 Dec. 1888 tot het in huur geven van een tuin aan H. D. J. Timmer. Besluit afstand grond, bij wijze van ruil, aan H. L. Hamer, en vaststelling rooilijn langs den Graaf Otto Singel. Besluit aankoop huisje van J. Mijnen aan de Rozegracht, voor f 825. 1 April Besluit om art. 15 der concessie voorwaar den voor den aanleg van een paardentramweg Brummen Zutphen-Warns veld buiten werking te stellen totdat ook van de IJsselbrug voor den tram wordt gebruik gemaakt. n Eervol ontslag aan F. ten Hoopen, onderwij zer aan school H. Eervol ontslag aan P. H. J. Kroon, onder wijzer aan school E. Benoeming van mej. H. Revelman tot onder wijzeres aan school H. Eervol ontslag aan mej. Vergeer als onder wijzeres aan de Avondherhalingsschool en be noeming van mej. H. Revelman in hare plaats.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1889 | | pagina 7