8 Gemeente groote diensten heeft bewezen. Bij het onder- werp „archieven" hierna, wordt breeder over den Heer van Heeckeren gesproken. b. Burgemeester en Wethouders. Vaste Raadscommissiën. Commissie voor de Gasfabriek. C. Storm Buijsing, Voorzitter. Jhr. F. X. J. van Nispen. A. J. Nijman. Commissie van Wetgeving. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. Mr. J. Thooft. Mr. F. R. Pennink. Jhr. Mr. D. "W. van Andringa de Kempenaer. Mr. J. Post van Everdingen. Commissie van Toezicht op de Gymnastiekschool. C. Storm Buijsing, Voorzitter. Jhr. Mr. D. "W. van Andringa de Kempenaer. Dr. D. H. Ort. 9 Commissie voor de Gemeentereiniging. J. G. Klaassen, Voorzitter. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Jhr. F. X. J. van Nispen. Mr. F. R. Pennink. Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bedienden gedurende het afgeloopen jaar. Plaatselijke verordeningen door den Raad gedurende het jaar vastgesteld. 1. Strafverordeningen. Geene. NAMEN. Betrekking. Jaar van aftreding. Jhr. H. A. D. Coenen Burgemeester. 1895. W ethouder. 1895. Idem. 1890. Datum vak ikgano NAMEN. BETREKKING. van het der benoe ming. ontslag. R. H. Loef Schuphoven. Commies ter Secretarie. 1 April. 1 Jan. E. Witjes. Agent v. Pol. 2e klasse. 1 Jan. G. J. Ronk. 3e M. A. Beins. Onderwijzeres aan School C. 1 Nov. A. C. Kerlen. Idem. 1 Nov. Dezelfde. Idem aan School E. 1 Nov. W. Meijer. Onderwijzer id. 1 Jan. 15 Mei. P. H. J. Kroon. Idem. D. Wnnderink. Idem. 1 Juli. J. W. Croes. Idem aan School F. 1 Jan. 1 Sept. G. J. Reerink. Idem. 1 Nov. 1 Mei. F. ten Hoopen. Idem aan School H. R. S. Sehortinghuis. Idem. 1 Juli. 1 April. P. Vergeer. Onderwijzeres aan School H. 16 Mei. H. Revelman. Idem.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1889 | | pagina 6