18 26 Aug. Besluit tot aankoop van W. Wisseborn van eenige strooken grond aan de Groensteeg voor f 140. en toekenning aan dezen eener som van f 60. voor het maken eener nieuwe fundeering. n Aanvaarding van twee exemplaren van „de Gids voor Zutphen en omstreken." 3 Sept. Installatie van de heeren C. Storm Buijsing, D. Albers, Mr. F. R. Pennink, Dr. D. H. Ort en L. A. P. H. Baron van Heeckeren als leden van den Raad. n Herbenoeming van den heer C. Storm Buij sing als Wethouder. Herbenoeming van de heeren C. Storm Buij sing en L. A. F. H. Baron van Heeckeren als Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Wijziging van het Reglement voor de Werk- school, ten opzichte der eischen voor de toe lating van leerlingen. Onderhandsche verhuring aan de firma Mis pelblom Co. van den kelder onder den stadstimmerwinkel voor f 35.per jaar. 30 Sept. Vergunning aan de heeren G. Vas Visser en C. Pels Rij eken tot overdracht van de aan hen verleende vergunning tot het leggen hebben en berijden van spoorstaven binnen deze Gemeente aan de Zutphensche Tramweg- Maatschappij. Benoeming van Mej. A. 0. Kerlen tot onder wijzeres aan school C. Besluit om eene subsidie van f 3500.— te 19 verleen en ter tegemoetkoming in de kosten van het verharden: a van den weg van af de grens dezer Gemeente over Vierakker tot de Drosterijbrug, b. van den weg loopende van Vorden langs Hack- fort over den Drosterij tot de Drosterijbrug, aldaar aansluitende aan den sub a omschre ven weg en verder over de Slapersteeg tot Baakvervolgensden grintweg van Zutphen naar Emmerik kruisendenaar Steenderen 5 met een zijtak naar Bronkhorst. 30 Sept. Wijziging van het Reglement der St. Antho- nie Groote Broederschap. Besluit tot het aangaan met A. Uiterwijk eener ruiling van kleine perceeltjes grond. Idem met L. J. de Sonnaville. Aanvaarding in bruikleen van het Diaconie bestuur van een beschilderd paneelvoorstel lende een paar weezen in biddende houding. Aanvaarding van een exemplaar van het Gedenkboek door de Holl. IJzeren Spoorweg Maatsch. bij gelegenheid van haar 50jarig bestaan uitgegeven. 18 Oct. Besluit om, voorloopig voor den cursus 1889/90 de 3e klasse der H. B. S. ook voor het on derwijs in de AardrijkskundeStaatsinrichting en Boekhouden te splitsen, en den leeraren P. Kat Pz. en A. v. d. Stempel eene meer dere vergoeding te geven van f 100,per jaar voor elk lesuur 's weeks.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1889 | | pagina 11