14 Idem van liet le suppletoir kohier der Hondenbelasting over 1888. Aan Burgemeester en Wethouders een erediet van f 600 verleend, tot aanbrenging van een paar ladders en een steiger aan de Noorderhaven ten dienste der Scheepvaart. 4 Juni. De Heer Jhr. Mr. M. W. C. de Jonge benoemd tot Curator van het Gymnasium; de Heer G. J. Verweij tot lid der Commissie van Toezicht op het M. O. en de Heer A. D. P. Y. van Löben Seis tot lid van het bestuur der Werkschool. De Heer van Hasselt ontheven van het geven van onderwijs aan Sohool A. n Burgemeester en Wethouders een erediet van 100 toegestaan om de muur bij het huis van Reinderste vervangen door een ijzeren hek op steenen voet. Besluit tot verhuring van eenige terreinen aan de Noorderhaven, tot bergplaats van hout en schelhout. 2 Juli. Idem om gedurende drie jaren aan het Bestuur der Afdeeling Zutphen van de Gel- dersche Overijsselsche Maatschappij van Land bouw eene subsidie van f 25 te verleenen} tot oprichting van vakzuivelscholen. Ti De Heer J. E. de Yoogt G.Nzn. benoemd tot Regent der Sint Anne Broederschap en de Heer Dr. A. J. van Rhijn tot lid der Commissie van Toezicht op het M. O. 15 2 Juli. Besluit tot toelating van het nieuw benoemd raadslidde Heer W. J. Gilhuijs. v Idem tot verpachting 1van het bruggeld voor het passeeren der IJsselbrug; 2. het Erve „den Brink". Vaststelling der Concessie-voorwaarden voor den aanleg en de exploitatie van een tramweg van Zutphen naar Brammen en van Zutphen naar Warns veld. Besluit tot verhuring van gemeentegronden. 30 Juli. Beëediging van het nieuw benoemd Raadslid W. J. Gilhuijs. Vaststelling van het 2de Suppletoir kohier der Hondenbelasting over 1888. 7 Burgemeester en Wethouders een erediet verleend van hoogstens f 1000 voor de ver breeding der Melatensteeg. Besluit tot herstelling der ruïne over de Berkel. 27 Augustus. De Heer Dr. von Baumhauer benoemd tot Curator van het Gymnasium en de Heer Cuperus tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Ti He Heer Fahro benoemd tot onderwijzer aan School H. Vaststelling van de Gemeente rekening over 1888. v Ontheffing van pacht van gemeentegrond verleend aan II. G. J. IIoll, A. Gerhards en H. Lammers. t, De pacht van het bruggeld gegund aan J. Holtslag, voor f 3350 'sjaars.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1888 | | pagina 9