8 b. Burgemeester en Wethouders. namen. Vaste Raadscommissiën. Commissie voor de Gasfabriek C. Storm Buijsing, Voorzitter. Jhr. P. X. J. van Nispen. A. J. Nijman. Commissie van Wetgeving. Jhr. H. A. D. CoenenVoorzitter. Mr. J. Thooft. Mr. F. R. Pennink. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Mr. J. Post van Everdingen. Commissie van Toezicht op de Gymnastiekscliool. C. Storm Buijsing, Voorzitter. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Dr. D. H. Ort. Commissie voor de Gemeentereiniging. J. Gr. Klaassen, Voorzitter. Jhr. Mr. D. AV. van Andringa de Kempenaer. Jhr. F. X. J. van Nispen. Mr. F. R. Pennink. 9 Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bedienden gedurende het afgeloopen jaar. Plaatselijke verordeningen door den Raad gedurende het jaar vastgesteld. 1. Strafvorderingen. Geene. 2. Belastingvorderingen. 21 Dec. 1888. Verordening op de heffing eener Honden belasting in de Gemeente Zutplienen ver ordening op de invordering dier belasting goedgekeurd bij Kon. Besl. van 16 Januari 1889No. 16. Betrekking. Jaar van aftreding. Jhr. H. A. D. Coenen Burgemeester. 1889. C. Storm Buijsing Wethouder. 1889. J. G-. Klaassen Idem. 1890. Namen der benoemden. J. W. Kesler B. Vis. W. Meijer. J. W. Croes. F. ten Hoopen. C. L. Fahro. P. Vergeer. K. M. Houtaar. J. Mulder. R. Moerkerk. P. Burbank. C. v. d. Zee. C. v. d. Vegt. J. A. de Haan. Betrekking. Hoofd van School E. Onderwijzeres School A. Onderwijzer School E. Idem F. Idem H. Idem. Onderwijzeres Idem. Compoies Burgerl. Stand. Commies Comptabiliteit. Klerk ter Secretarie. Idem. Agent van politie. Badmeester. Kolenmeter, Turftelier ei Korenmeter. Tijd van benoe ming. In plaats van wie benoemd. 9 April. C. v. d. Vlies. 6 Febr. W. A. Asman. 3 Dec. id. J. W. Langeler. 5 Maart. Overplaatsing van School E. 27 Aug. Idem. 5 Maart. 1 id. J. Ilsink. 23 id. L. J. v. d. Velde. 23 id. J. C. Nijland. 18 Dec. 15 Nov. O. J. v. d. Kade. 19 Febr. E. Haijtink.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1888 | | pagina 6