4 in eene naburige gemeente door particulieren van elders waren ontboden. In de maand September j.l. zijn bij de Commissie klachten ingebracht door tan Geldek in de Barlheze, die door zijn buurman Philips bemoeielijkt werd door de plaatsing van onreinen afval uit diens slagerij in een gemeenschappelijken gang. Eene subcommissie, bestaande uit de beeren: Dr. Steltjes, Tjeenk Willink en J. Uiteb wijk heeft dit punt in loco onderzocht, doch noch m het koopcontract, noch in den aard der verontreiniging aanleiding voor de Commissie gevonden om tusschen beiden te treden. In de samenstelling der Commissie kwam in het afge- loopen jaar geene verandering. De Voorzitter werd als zoodanig herkozen. Namens de Gezondheids-Commissie Dr. A. J. C. SNIJDERS, Secretaris. Bijlage C. VERSLAG- omtrent den toestand van het Gymnasium alhier over het jaar 1888. Blijkens ons vorig verslag bedroeg op het einde van het jaar 1887 het getal leerlingen die het Gymnasium bezochten 60. Daarin kwam tot het einde van den cursus 1887/1888 geene verandering. Zij waren toen over de verschillende klassen verdeeld als volgt: In de le klasse 12 leerlingen. 2e 8 3e 10 n le s 9 5e 18 n 6(3 8 Behalve door de 8 leerlingen der 6e klasse, werd aan het op 18, 19 en 20 Juni 1888 gehouden eind-examen nog deelgenomen door een extraneus voor acte B. Van de leerlingen hadden zich 6 voor acte A, 1 voor acte B en 1 voor beide acten aangegeven. De uitslag was dat aan 7 leerlingen en den extraneus de gevraagde acten werden uitgereikt, terwijl een leerling voor acte A. werd afgewezen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1888 | | pagina 54