58 Opgave van liet getal onderwijzers naar de kunne, inge deeld m hoofd- en hulponderwijzers en kweelce- lingen, te weten aan de: 59 I Onder de openbare onderwijzers hadden de navolgende mutatiën plaats Aan School E. werd het Hoofd der school, die den 19 Januari als Hoofd der nieuwe school H. was opge treden in Uwe vergadering van 9 April vervangen door den Heer J. W. Kesler die den 1 Juni in functie trad. Aan school A. werd Mej. W. Asman, die in Uwe vergadering van 9 Januari op verzoek eervol ontslagen werd, vervangen door Mej. B. Yis, die G April in functie trad. De Heer E. J. van Hasselt, die met ingang van 15 December 1887 tijdelijk ontheven was van het geven van onderwijs in de Wiskunde aan school A, werd in Uwe vergadering van 4 Juni eervol ontslagen als onder wijzer aan die school. 59 De Heer P. ten Hoopen, tijdelijk onderwijzer aan school H, verliet op 19 Januari school E. De Heer G. L. Kutgers, benoemd tot Hoofd der school te Neede, werd in Uwe vergadering van 27 Au gustus eervol ontslagen als onderwijzer aan school E. In Uwe vergadering van den 3 December werd in diens plaats aangesteld de Heer W. Meijer. De Heer C. M. Fahro werd den 27 Augustus eervol ontslagen als onderwijzer aan school E. en overgeplaatst naar school H. Wegens zijn vertrek naar Weesp werd de Heer W. J. Langeler in Uwe vergadering van 22 October eervol ontslagen als onderwijzer aan school F-in zijne plaats werd benoemd de Heer J. W. Croes. Openbare scholen. subsidieer bij zondere echolen. et gesubs. ijzondere scholen. Geheel. rh CD H3 Hoofden van scholen (Mannel.) Onderwijzers Kweekelingen 7 29 2 8 9 37 Hooiden van scholen (Yrouwel.) Onderwijzeressen Kweekelingen 1 17 5 2 5 2 3 22 7 Geheel 19 78

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1888 | | pagina 31