12 7 Februari. Besluit tot het verleenen van ontheffing en res titutie van Inkomstenbelasting. Vastgesteld de Instructie van den opzichter der landerijen en plantsoenen. Aan K. C. ten Pas dezelfde subsidie toege staan als vroeger aan F. J. W. Vrijheid voor de breiinrieliting. De Heer J. Uiterwijk benoemd tot lid der Plaatselijke Gezondheidscommissie. De Kommandant der Schutterij gemachtigd tot verkoop van onbruikbare schuttersj assen en pantalons. Den Heer A. v. d. Stempel vergund voor zijn Cursus in de Handelswetenschappen een lokaal der Hoogere Burgerschool te gebruiken. 7 Maart. Aan G. H. Iliohan ontheffing van pacht ver leend en het perceel tot aanplanting van plant soen bestemd. Besluit tot lierverpachtng van perceelen in de Lieve Vrouwenkamp en op het Hoogewest. Idem tot oninvorderbaar verklaring van eenige aanslagen in de Inkomstenbelasting. Vaststelling van het primitief kohier van de Hondenbelasting over 1887. Besloten tot het najaar de Werkschool over te brengen naar de verlaten school D. op de Rozengracht. 4 April. Besloten 4 vaste raadscommissien te hebben, n.l. één voor de Gasfabriek, voor de Ge meentereiniging voor de Gijmnastiekschool en van Wetgeving. 13 4 April. Vaststelling van het primitief kohier van de Inkomstenbelasting over 1887. Den Heer Magendans vergund een uitstek aan zijn huis te bouwen. 2 Mei. De Heeren M. J. van Duijl en Jhr. F. X. J. van Nispen herbenoemd tot leden der Com missie voor de Gasfabriek. De Heeren J. Barenbrugh en Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer herbenoemd tot leden der commissie voor de Gijmnastiek school. Besloten onder zekere voorwaarden de Wed. Bovendorp van twee thinsen te ontheffen en de Berkeloverwelving 6 Meter Westwaarts te verlengen. ld. tot kosteloozen afstand van grond aan D. Vredenburg en de Berkeloverwelving 3 Meter Oostwaarts te verlengen. ld. tot het gerechtelijk vervolgen van nalatige pachters. Vaststelling van het le suppletoir kohier der Hondenbelasting. v Besluit tot wijziging der schoolgeldheffing aan de B. A. school. Vaststelling der verordening, regelende den werkkring der vaste raadscommissie van bij stand voor de Gemeentereiniging. De Heeren Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer, Jhr. F. X. J. van Nispen en Mr. F. R. Pennink benoemd tot leden der Com missie voor de Gemeentereiniging. 16 Mei. Besluit om K. Philips te ontslaan van de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1887 | | pagina 8