8 Vaste Raadscommissiën. Commissie voor de Gasfabriek. C. Storm Buijsing, Voorzitter. M. J. van Duijl. Jhr. F. X. J. van Nispen. Commissie van Wetgeving. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. Mr. J. Thooft. Mr. F. R. Pennink. Jhr. Mr. D. "W. van Andringa de Kempenaer. Mr. J. Post van Everdingen. Commissie van Toezicht op de Gymnastiékschool. C. Storm Buijsing, Voorzitter. Dr. D. H. Ort. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Commissie voor de Gemeente-] einiging. J. Gt. Klaassen, Voorzitter. Jhr. Mr. I). W. van Andringa de Kempenaer. Jhr. F. X. J. van Nispen. Mr. F. R. Pennink. 9 Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bedienden gedurende het afgeioopen jaar. Plaatselijke verordeningen door den Raad gedurende het jaar vastgesteld. 1. Strafverordeningen. Geene. 2. Belastingverordeningen. 2 Mei 1887. Verordening op de heffing van het Schoolgeld aan de Inrichtingen voor Middelbaar Onderwijs te Zutphen en verordening op de Invordering daarvan; goedgekeurd bij Kon. Besl. van 14 Juni 1887, No. 22. 6 Juni 1887. Verordening op de Heffing eener Plaatselijke Directe Belasting op het inkomen in de Ge- Namen der benoemden. Betrekking. 'Tijd van benoe ming. In plaats van wie benoemd. A. v. d. Stempel Jr. Leeraar in de Handelswe 6 Juni. A. J. Bouwens. tenschappen aan de H. B. S. (tijd.). Dr. D. Bruins. Conrector aan het Gym na si um. 4 Juli. Dr. H. C. Micha- ëlis. JE W. Timmerman. Leeraar idem. 1 Aug. Dr. D. Bruins. J. W. Langeleiv Onderwijzer School F. id. H. v Beusekom. W. F. H. v. Barrelo. Secretaris-Boekhouder der Gasfabriek. id. H. A. Hietink. C. v. d. Vlies. Hoofd van School H. 19 Dec. Overplaatsing van School E. H. J. Lovink. Opzichter der landerijen en plantsoenen. 14 Jan. A. Brands. L. J. Arentsen. Stadsomroeper. 28 B. J. Arentsen. J. W. Walther. Klerk ter Gemeente-Secre 2 Juni. J. C. Nijland. tarie. J. A. de Haan. Stads Turfteller en Kolen- meter. 9 Dec. E. Haijtink.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1887 | | pagina 6