18 7 November. Besluit, aan T. Uiterwijk tot 31 December 1889 dispensatie te verleenen van elke af sluiting van zijn terrein gelegen aan de Noor derhaven. De Heer H. van Erkel herbenoemd tot lid der Commissie voor de Werkschool. De onderwijzer J. B. Penning belast met het geven van onderwijs in 'tFransch aan de avondschool van school D voor den cursus 1887/8. Vaststelling van: 1° het 3e suppletoir kohier der hondenbe lasting; en 2° het suppletoir kohier der inkomstenbe lasting. Besluit tot verbouwing der Bewaarschool op den Paardenwal. Vaststelling gemeentebegrooting voor 1888. 5 December. Besluit tot verhuring aan J. P. Hasselo en Zonen, voor 12 jaren ingaande 11 November 1888van een perceel gemeentegrond op den Voorster-Overmarsch, tegen eene jaarlijksche pachtsom van f 14, De Heer H. van Erkel herbenoemd tot lid der Commissie voor de Muziekschool. De Heer Mr. J. B. Sölner herbenoemd tot lid der Plaatselijke Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs. Idem tot Provisor van het Burgerweeshuis de Heer Ch. M. Henny. Idem tot als voren van het Bornhof de Heer J. N. Mispel blom Beijer. 19 5 December. Idem tot alsvoren van het Oude- en Nieuwe Gasthuis, de Heer H. D. Mispelblom Beijer. Goedgekeurd de rekeningen van het Gebrs Bakkersweeshuis, het David Evekinks-fonds de St. Anne Broederschaphet Burgerwees huis, het Bornhof, de St. Anthonie Groote Broederschap en het Oude en Nieuwe Gasthuis. 19 December. De Heeren Ch. M. Henny, Mr. J. B. Söl ner en R. O. van Manen herbenoemd tot le den der Commissie van Toezicht op het M. O. Samenstelling der vaste Raads-Commissiën. Besluit tot inrichting eener 8ste openbare school. Idem tot aanneming der herziene Verordening regelende het Lager Onderwijsdie regelende de heffing en invordering van het schoolgeld en die regelende de bezoldiging van het onderwij zend personeel in deze gemeente. Besluit tot overplaatsing van den Heer C. van der Vlies, hoofd van school E., als zoodanig naar school H. Afwijzend beschikt op een adres van een honderdtal neringdoenden, om marktgeld te heffen van de vreemde kooplieden op de markten alhier. Besluit tot rooiing van 4 boomen op den Coehoornsingel en 1 boom in de Hoven. Archieven. In het verslag omtrent het Oud-Archief der gemeente over 1886 werd gewezen op de verbetering, die de daar-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1887 | | pagina 11