14 Veranderingen in het Personeel. Plaatselijke verordeningen door den Raad gedurende het jaar vastgesteld. 1. Strafverordeningen. Geene. 2. Belastingverordeningen. Geene. 15 3. Verordeningen van verschillenden aard. 5 April. Wijziging der verordening, regelende de be zoldiging van het onderwijzend personeel aan de openbare lagere scholen. 2 Augustus. Idem van het Reglement voor de Muziek school. 4. Instruction. Geene. Vernietiging of schorsing van eenige plaatselijke ver ordening vond niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld in 1886. 11 Januari. Aan Mej. A. C. Dardenne Ankringa op haar verzoek eervol ontslag verleend als onderwijzeres aan school A. De Heer C. C. Brünings benoemd tot lid der Commissie voor de Muziekschool. De Heeren Mr. J. Thooft en B. Berkhout benoemd tot leden der Gezondheidscom missie. De Heer Mr. J. B. Sölner benoemd tot lid der Commissie van Toezicht op het Mid delbaar Onderwijs. De Burgemeester gemachtigd in het open baar te verkoopen: straatvuil, hak-, snoei en brandhoutgraskoren en rietgewas papier, lompen, glas, nevenproducten der gasfabriek enz. Namen der benoemden. J. Ilsink. J. Mulder. M. C. Smit. J. W. G-arritsen. B. H. Behrens. E. Bijter. J. Lindeboom, in functie getreden 15 Eebr. 1887. Mej. A. M. Yigelius. C. J. F. Yetter. R. Dekker. B. Beins. B. Beins. J. B. Penning. E. J. L. Hueting. J. W. Kreulen. J. y. d. Stempel Jr. in functie getreden 1 Jan. 1887. C. van Brummelen. in functie getreden 1 Januari 1887. Betrekking. Commies ter Secretarie. Klerk ter Secretarie. Bode bij de Brandweer. Avondklokluider. Agent van Politie 3e kl. Id. Hoofd yan school B. Onderwijzeres aan school A. Xd. Onderwijzer aan school B. Id. Id. Id. Id. Id. Id. Id. Id. school D. school E. school Q-. Leeraar in de Staatsweten schappen aan de Hoogere Burger- en Burgeravond' school, voor één jaar. Agent van Politie 3e kl. Tijd van benoe ming. 1886. 8 Jan. 29 id. 12 Febr. 2 id. 5 Aug. 13 Sept. 6 Dec. 15 Febr. Id. 6 Sept. 5 April. 4 Oct. Id. 6 Sept. 4 Oct. 6 Dec. 13 Dec. In plaats van wie benoemd. W. J. Gilhuijs. J. Ilsink. Gr. J. v. d. Kade. S. Derksen. H. J. Mulder. L. van Nooren. H. Knottenbelt. Mej. A. C. Dar- denne Ankringa. Mej. L. J. Wee- niuk. J. H. Ressing. Nieuwe benoem. J. Drost. B. Beins. Nieuwe benoem. M. J. Vies. W. F. H. Wun- derlich. E. J. Zweverink.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1886 | | pagina 9