4 ning, (in lijst) zijnde de afbeelding van het huis in de Waterstraat vroeger in eigendom van de familiën de Malapert en van Löben Sels, in 1885 ten behoeve van het bouwen der school D afgebroken. En door aankoop van: 1. Bestekken en begrootingen van schip- en paal bruggen en andere stadswerken, door den Ingenieur G. J. Dibbets, 1836-1842. Deels in handschrift en druk. 2. Munten: Halve-Stuiver van Karei van Egmond, v. d. Ch. XVII30 en Groot met twee helmen van Arnoud, Hertog van Gel derland. v. d. Ch. XI, 19. De inrigtingen werden door het publiek schaars be zocht. Saniens de Commissie van Toezigt Zutphen, ()p jief Archief, 28 Febr. 1887. Het Medelid, L. A. F. H. v. HEECKEREN. Bijlage B. VERSLAG- der Plaatselijke Gezondheids commissie over liet jaar 1886. Ook in het afgeloopen jaar was de algemeene gezond heidstoestand in deze gemeente voldoende. Naar aanleiding van klachten, die de Commissie ver nam aangaande het heerschen van voortdurende verkoud heid onder de schoolgaande kinderen vooral onder die van de school op de Nieuwstad (Hoofd: de Heer Vrugt- man), werd door de Commissie besloten een onderzoek in loco in te stellen naar de oorzaken daarvan, welk on derzoek werd opgedragen aan de Heeren Sneltjes en Petri. Het rapport door deze sub-commissie omtrent die zaak uitgebracht en waarin in overweging werd ge geven de meest schadelijke luchtroosters tijdelijk te laten vullen of door zeegras te doen afsluiten werd aan Heeren Burgemeester en Wethouders dd. 7 April jl. No. 86 toe gezonden en de Gezondheidscommissie mocht tot haar genoegen in antwoord daarop spoedig vernemen, dat aan de wenken der Commissie gevolg was gegeven.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1886 | | pagina 75