32 15702 495 2529 485 035 18717 28' 17* 2577946 33 B. UITGAYEN. 2. Algemeene kosten ran het bestuur der ge meente, als: 1. Nadeelige sloten van vorige diensten a. Jaarwedden van Burgemeester, Wet- I houders, Secretaris en Ontvanger. Pre sentiegeld der Itaadsleden. Jaarwedden van- en toelagen aan ambtenaren en bedienden ter secretarie, en aan wijk en buurtmeester. Schrijfioonen. Kosten van aanplakken en omroepen i. Onderhoud (of huur) van het ge meentehuis en kosten van huisraad. Schrijfbehoeften en drukwerk. Aankoop van boekwerken, bladen en tijdschriften. Kosten van het archief. Zegels van be taling- en verantwoordingstukken. Brief porten en vrachten, enz c. Verkiezingen, kadastrale stukken, burgerlijke stand en bevolkingsregisters a. Grond-, dijk- en polderlasten, vaste 3. Lasten als: beklemde gronden, kosten op verhuringen en verpach- huren van vallende tingen, ontvangloon van renten, brand- assurantie van gebouwen en alle overige lasten, waarmede de eigendommen en inkomsten zijn bezwaard I. Buitengewone onkosten, als: kosten van geldleeningen, kosten vallende op den verkoop van eigendommen, proces kosten Over te brengen 4. Perceptiekos- Overgebracht a. Aandeel der gemeente in de kwade posten op 's Rijks personeele belasting (Wet van 20 December 1865, Staats blad no. 139.) I. Ontvangloon der opcenten op de hoofdsom der grondbelasting. Aandeel ten en kwade/ der gemeente in de kwade posten posten, als: c. Ontvangloon der opcenten op de hoofdsom der personeele belasting. Aan deel der gemeente in de kwade posten d. Kosten van perceptie der plaatse- lijke belastingen, kosten van vervol- 'ging (1) 5. Restitutiekosten, als: restitutie van plaatselijke belasting l a. Jaarwedden van en toelagen aan Keurmeesters en verdere beambten en aan commission h. Keuring van levensmiddelen en slachtvee. Kosten van drinkwater. Toe zicht op de prostitutie a. Algemeene politie. Jaarwedden en toelagen aan den commissaris van politie, veldwachters, politie-agenten, nacht- wachts. Kosten van wachthuizen, van verwarming en verlichting daarvan. Bureaubehoeften. Kosten van het huis van bewaring en bezoldiging van den cipier. Kosten van transport en ver pleging van politie-gevangenen. Ge- Over te brengen 6. Medische litie, als: po-] 7. Gemeentepo litie als: (1) Onder de perceptiekosten zijn nitt opgenomen de kosten der zoogenaamde begrepen zijn onder de kosten der betrokken publieke werken. 25779 28979 heffingen, welke

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1886 | | pagina 18