26 afbreken van zijn onlangs aan de Berkel gebouwden stal en dien op andere wijze weder op te bouwen. 15 November. Aan A. J. Klaassen ontheffing van pacbt verleend over de jaren 1887 en 1888 voor terrein, dat aan G. J. H. Klaassen en H. Driessen in erfpacht is uitgegeven. 6 December. Benoemd tot Hoofd van school B de Heer J. Lindeboom. Idem tot leeraar in de Staatswetenschappen aan de Hoogere Burgerschool en Burger- Avondschool voor den tijd van éen jaar de Heer A. van der Stempel Jr. Idem tot Provisor van het O. en N. Gast huis de Heer J. E. de Voogt GNzn. Idem tot alsvoren van het Bornhof Jhr. G. C. von Weiier. Idem tot alsvoren van het Burgerweeshuis de Heer G. J. Garsen. Idem tot lid der Plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs de Heer B. E. Onderwater. Idem tot Curator van het Gymnasium de Heer A. Barenbrugh. Idem tot lid der Plaatselijke Gezondheids commissie de Heer D. Lij sen. Goedgekeurd de rekeningen van het Gebrs Bakkersweeshuis, het David Evekinksfonds, de Snt Anne Broederschaphet Burger weeshuis, het Bornhof, de Snt Anthonie Groote Broederschap en het Oude en Nieu we Gasthuis. 27 6 December. Verkoop van 4 perceelen bouwterrein aan de Zuidzijde van de Wambuisstraat aan H. J. Smallegoor HJzn. Aan de Heeren C. C. Brunings en W. J. Gilhuijs verguning verleend, op den grooten vijver in het Coenenspark eene baan af te perken uitsluitend ten gebruike van de le den der IJsclub. Oninvorderbaar verklaring van achterstal lige pacht verschuldigd door H. J. Hoen ders en A. Jimmink. Archieven. Het Nieuw-Archief op het Gemeentehuis aanwezig, neemt uit den aard der zaak regelmatig in omvang toe. Het bevindt zich in goeden staat en de inventaris daar van wordt geregeld bijgewerkt. Bijzonderheden nopens het Oud-Archief en de daar mede verbonden Bibliotheek, welke beide in lokalen op den Wijnhuistoren zijn gevestigd, zijn opgenomen in het verslag der Commissie van Toezicht, hetwelk als bijlage A hierachter is gevoegd. HOOFDSTUK IV. Geldmiddelen. Jaarlij ksche opgave van het geheele bedrag der ontvang-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1886 | | pagina 15