24 Benoemd tot onderwijzer aan school D, de Heer J. B. Penning. Idem aan school G, de Heer J. W. Kreulen. Idem tot bestuurslid van het „De Vullers- fonds voor studiekosten", de Heer Dr. D. H. Ort. Aan de Heeren J. C. van Wijle en G. van de Gevel te Rotterdam voorloopig concessie verleend voor den aanleg eener drinkwater leiding. Besloten op nieuw bij Gedeputeerde Staten stappen te doen ter verkrijging eener betere afwatering van de gemeente-landerijen. Aangenomen de conclusie van het rapport der Commissie voor het -onderzoek van de compostbereidingwaarbij de wenschelijkheid wordt uitgesprokendat Burgemeester en Wethouders zich in dien tak van dienst doen bijstaan door eene vaste raadscommissie van bijstand en dat worde benoemd een hoofd opzichter. Aan den Heer H. Knottenbelt op zijn ver zoek eervol ontslag verleend als Hoofd van school B, onder dankbetuiging voor de door hem in die betrekking bewezen diensten. Aan G. J. H. Klaassen en H. Driessen in de Hoven grond in erfpacht uitgegeven, ten einde daarop woningen te stichten. Vaststelling van het 3e suppl. kohier der Hondenbelasting. Behandeling en vaststelling der Gemeente- begrooting en bijbehoorende begrootingen 25 waarbij o.a. wordt besloten: de Gasthuis straat met keien te bestratenhet trottoir van den Coehoornsingel te verlengen tot aan de villa van den Heer Gilhuijs, het uurwerk op den Wijnhuistoren electrisch te regelen, eene tweede centrifugaalpomp voor het drooghouden der Gemeente-lan derijen aan te koopen, den gasprijs met ingang van 1 Januari 1887 te bepalen op f 0,07 per M3 en de huur, welke de Gas fabriek aan de gemeente betaalt voor den ondergrond der gebouwen, te verhoogen tot f 2000,—. 15 November. Benoemd tot lid der Commissie voor de Werkschool de Heer E. W. Prederiks. r> Idem tot leden der Commissie van bijstand voor de compostbereiding de Heeren Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer, Jhr. P. X. J. van Nispen en Mr. F. ït. Pennink. Besloten een tweede vervalputje te maken bij het terrein van M. Stevens, ten einde aldaar een geregelden waterafvoer te be vorderen. n Idem een huisje in den Wittenhoed onders hands voor f 450,— aan K. Philips te verkoopen. n Besloten bij het opmaken der kohieren voor de Inkomstenbelasting voortaan alleen ambts halve aanslag te doen plaats hebben. Burgemeester en Wethouders uitgenoodigd, met Langenberg te onderhandelen over het

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1886 | | pagina 14