22 2 Augustus. Idem aan den Heer M. J. Vies als onder wijzer aan school G. Verkoop van een streepel grond aan C. C. Nengerman. Kostelooze afstand van grond aan den Graaf Ottosingel aan L. Scholten ter verkrijging eener hetere rooilijn aldaar. Besloten de rij hoornen, die aan de Oost zijde van den Emmerikschen weg staan, te doen vallen en daarna te verkoopen. Verkoop van 5 perceelen bouwterrein aan A. J. Pasman en van 2 perceelen aan H. Langenberg AWzn., alles aan de Lunette- straat gelegen. Wijziging van het Reglement voor de Mu ziekschool. Besloten eene tijdelijke geldleening groot f 23000,aan te gaan ter voorziening in eene vervroegde aflossing en in de verdere uit gaven veroorzaakt door de conversieleening. Goedkeuring van liet contractdoor den Mi nister van Justitie en Burgemeester en Wet houders ontworpenin zake de ruiling van terrein voor een nieuw Rechtsgebouw tegen het bestaande Vaststelling van het 2e suppl. kohier dei- Hondenbelasting. De voordracht opgemaakt voor drie leden van het College van Zetters. 6 September. Benoemd tot onderwijzer aan school B, de Heer R. Dekker JAzn. Idem aan school E, de Heer E. J. L. Hueting. 23 6 September. Besloten tot uitbreiding van de stalling op de veemarkt. yt Burgemeester en Wethouders gemachtigd, de inning van het bruggeld voor twee jaar te verpachten. n Besloten voor een bedrag van ruim f 27700,- aandeelen Nederl. Westf. Spoorweg-Maat schappij te verkoopen, ter bestrijding der kosten van buitengewone werken. Burgemeester en Wethouders gemachtigd, op nieuw voor een tijdperk van zes jaren perceelen van den Houtwal te verpachten. Benoeming der afdeelingen voor het nazien der gemeente-begrooting en bijbehoorende begrootingen voor 1887. Vaststelling van de rekening der dd. Schut terij over 1885. j) Alsvoren van die der bewaarscholen. Alsvoren van de Gemeente-rekening. Regeling van de schuldaflossing door de Gemeente-gasfabriek in verband met de plaats gehad hebbende conversie der ge meenteschulden. 4 October. Aan den Heer H. J. Berghuis van Woort- man te Lochem voorloopig concessie verleend voor den tijd van acht maanden voor den aanleg van een paardentramweg van Zutplien naar Warnsveld. Besloten den pachtprijs van de perceelen op den Houtwal, welke niet achter de pak huizen zijn gelegen, te bepalen op f 2,50 per Are.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1886 | | pagina 13