16 11 Januari. Besloten aan Ged. Staten machtiging te vragen tot het te gelde maken der leening van f 35000,ter voorziening in de tijde lijke behoefte aan kasgeld. Besloten met den heer J. N. Mispelblom Beijer eene akte van rectificatie te sluiten nopens de grensregeling tusschen zijne gron den en diebehoorende tot de Gemeente- gasfabriek. 1 Februari. Aan Mej. L. J. Weenink op haar verzoek eervol ontslag verleend als onderwijzeres aan school A. Aan de Heeren P. Kat Pzn., Dr. A. J. C. Snijders, J. L. Yleeming en Dr. W. Gleuns op hun verzoek eervol ontslag verleend als leeraren aan den opleidingscursus voor hoofd onderwijzers. Besloten het personeel aan school D met één onderwijzer te vermeerderenwelke eene jaar wedde zal genieten van f 550,—. Idem het wei- en bouwland op de Marsch- weide en Helbergen en een gedeelte van den Walraadshof op nieuw publiek voor den tijd van zes jaren te verpachten. Idem aan A. J. Loskamp en J. Makkink kosteloos grond aan den Graaf Ottosingel bij de hun toebehoorende perceelen af te staan, ter verkrijging eener betere rooilijn aldaar. Benoemd tot onderwijzeressen aan school A, Mejn A. M. Vigelius en C. J, F. Vet ter. 17 Februari. Oninvorderbaar verklaard den door A. Lub- berding verschuldigden huurprijs over 1885 voor de woning van den olie- en pelmolen en hem voor het nog loopend tijdvak ont heffing van huur verleend. n Idem de door H. J. Hendriks verschul digde pacht over 1883, voor het 13e per ceel der lunette "Wambuis. Idem de alsnog door G. M. G. van Deyl over 1882 verschuldigde Inkomsten- en Hondenbelasting. Besloten voor de bestrating aan de Noor derhaven de bazaltkeien te gebruiken, waar mede de Berkelkade bestraat is en daar ter plaatse nieuwe keien te leggen. Maart. Aan den Heer P. Fockens, leeraar in de Hoogduitsche- en Nederlandsche taal aan het Gymnasium een verlof verleend van 1 Mei 1886 tot 1 Augustus 1887 en voor dit tijdvak te zijner vervanging benoemd de Heeren Dr. D. Bruins en Dr. M. Kreunen alhier en J. II. Toole te Rotterdam. Aan W. Kerkmeijer GJzn toegestaan een thins ad f 0,275 tegen den penning 25 af te koopen. yt Aan F. G. H. Dekkers vergund voor zijn huis wijk E No. 185 een ijzeren rooster in de stoep te leggen. Besloten in de Hoven en op de Begraaf plaats boomen te vellen. Besluit tot het verleenen van ontheffing en restitutie van Inkomstenbelasting. 2

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1886 | | pagina 10