14 langs het bouwterrein bij de Cellulaire ge vangenis. Besloten tot het beschikbaar stellen van bouwterrein bij de Cellulaire gevangenis tegen f 1.per M1. Idem tot het verkoopen van twee percee- len bouwterrein, Kadastraal gemerkt Sectie C., N°3 326 en 327 tegen f 1.— per M* aan G. J. Nijemeisland en G. J. J. Rem- melink. Idem tot het verkoopen van een gedeelte grond, bekend bij het Kadaster in Sectie E, N°9 1075 en 1076 geheel en 1077 ten deele, benevens een daarnaast gelegen stree- pel grond liggende in dezelfde sectie, on genummerd, ter grootte van G M- aan H. H. Bennink. Idem tot verhooging van het tractement van den te benoemen onderwijzer aan school B met f 100. Vaststelling der voorwaarden, waarop de gaardering van het bruggeld over de IJs- selbrug zal worden verpacht. Benoeming van Mejuffrouw H. A. Hueting tot onderwijzeres aan school E. Besloten aan de Heeren van Maancn c. s. te kennen te geven, dat hunne meening als zoude door het vertrek van Mej. v. d. Hoeven eene leemte zijn ontstaan in het lager onderwijs voor meisjes door de be voegde colleges niet wordt gedeeld en er 15 mitsdien geene termen bestaan, aan hun desbetreffend verzoek te voldoen. Idem het tractement van het hoofd van school B te verhoogen tot f 1800,— ingevolge de uitbreiding van het onderwijs aan die school benevens eenige wijziging te brengen in de artt. 3 en 4 der verordening betrekkelijk de- bevordering en de bezoldiging der onderwij zers aan de openbare lagere scholen alsmede art. 2 der verordening regelende de heffing van schoolgeld aan die inrigtingen te wijzi gen en eindelijk voor de Scholen A en B den tijd van toelating te stellen bij het einde der Zomervacantie en voor de overige scholen op 1 Maart en bij het einde der Zomerva cantie. Idem het onderwijs in de kennis der natuur op school A terug te brengen binnen de enge grenzen der wet op het Lager Onderwijs zooals dat vóór het jaar 1873 gegeven werd en den Heer Dr. W. Gleuns te ontheffen van de verpligting gemeld onderwijs aan genoemde school te geven met behoud zijner jaarwedde tot 1 September 1887 of tot zoo veel vroegerals hij elders in het verkrijgen eener betrekking zal zijn geslaagd. Idem tot het verkoopen bij openbare in schrijving van circa 318 M1 bouwterrein buiten de voormalige Spittaalpoort. Julij 6. Besloten aan de Wed. Nijveldt bij wijze van minnelijke schikking f 3500,aan te bieden voor de ontruiming van het fowrage

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1885 | | pagina 9