12 April 20. Idem onder een viertal voorwaarden kosteloos in eigendom af te staan aan de Hoeren B. A., It. en J. Hissink, benevens aan den lieer F. Schultzperceelen grond achter liunne eigendommen aan den Martinet Sin gel. Benoeming van Mejuffrouw A. Nijland tot onderwijzeres aan School G. Definitieve benoeming van den Heer Mr. P. M. von Baumliauer tot leeraar in de Staathuishoudkunde en Staatsinrigting aan de Hoogere Burgerschool en tot leeraar in eerstgenoemd vak aan de Burgeravondschool. Besloten tot verkoop van bouwterreinen, Kadastraal bekend in Sectie B. Nos 546, 535, 5 i 3 en 544 aan den bouwonderne- C. Imming onder cenige voorwaarden. Idem tot het opzeggen van eenige pachters onder toekenning van schadeloosstelling van de pacht der drie eerste perceelen van den Walraadshof wegens verkoop dier perceelen. Idem tot het verkrijgbaar stellen van bouw terrein bij de cellulaire gevangenis. Idem tot het vcrleenen van een crediet groot f 750.voor den bouw eener muziektent in liet Coenenspark. Idem tot het toekennen eener vergoeding van f 1000.— aan den eigenaar van het Kadas trale perceel Sectie F. No. 31)78, voor het wegbreken van het arm dat pand bestaande pothuisonder oplegging van nog een viertal voorwaarden. 13 Idem tot het begiftigen met de inkomsten der twee vacante stads Doctorale Praebenden de IleerenF. Sieverdink en B. L. Kroon beiden voor een tijdvak van drie jarenein digende den 11 November 1887. Idem tot het oninvorderbaar verklaren eener som van f 624.50 ivegens door verschillende pachters over de jaren I 8821883 en 1884 verschuldigde pachten. Idem idem van nog een aanslag in de In komstenbelasting, dienst 1884. Idem tot het verleenen van ontheffing van pacht aan eenige pachters wegens overlij den of terugneming door de gemeente. Idem tot verkoop van aandeelen in de Neder- landsch-Westfaalsche Spoorwegmaatschappij tot een bedrag van f 23000.— om daarmede af te lossen een gedeelte der leening per resto groot f 207.000.goedgekeurd door Heeren Gedeputeerde Staten van Gelderland bij be sluit d.d. 7 Maart 1877, No. 33. Besloten tot uitbreiding van school E, door bijbouwing van een lokaal en daarvoor toe gestaan eene som van f 2500.—. Goedgekeurd het reglement van orde voor de Kamer van Koophandel en Fabrieken alhier. Toegestaan een crediet van f 300,voor de verdere uitdieping van de vijvers in het Coenenpark en een van f 1350.voor be strating buiten de voormalige Vischpoort en

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1885 | | pagina 8