6 J. Barenbrugh. Jh. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Commissie voor het Archief. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. C. Storm Buijsing. J. G. Klaassen. L. A. F. H. Baron van Heeckeren. c. Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bediendengedurende het afgeloopen jaar. 7 Plaatselijke verordeningen door den Raad gedurende het jaar vastgesteld. 1. Strafverordeningen. Geene. 2. Belastingverordeningen. Wijziging van Art. 2 der Verordening op het School geld voor de openbare scholen. Verordening tot heffing van Marktgeld op de Veemarkt. Idem op de invordering daarvan. Idem op de heffing van het in art. 6 der Wet van 28 Junjj 1881 (Staatsblad No. 97) gewijzigd bij de Wetten van 23 April 1S84, (Staatsblad No. 54) en 16 April 1885 (Staatsblad No. 78), bedoeld ver- gunningsregt. Idem op de invordering daarvan. 3. Verordeningen van verschillenden aard. Wijziging van Artikel 8 der Verordening regelende het Openbaar Lager On lerwijs. Verordening regelende de bezoldiging van het onder wijzend personeel aan do openbare lagere scholen. 4. Instruction. Geene. Namen der benoemden. J. C. Kleerckoper. H. de Rooij. dez. T. Douma. H. Hietbrink. L. van Nooren. Dr. JM. van 't Hoff. S. S. Noacli. 33. J. ter Brugge. W. F. H. Wunderlich. A. J. Bouwens. W. F. H. Wunderlich. Mej. H. ïïuetink. Mej. A. Nijland. IVIej,. C. E. Baerents. Keurmeester van Vleesch 10 Maart. en Visch. Ambtenaar ter vervolging 24 Nov. van belastingschuldigen. Schatter voor de Drankwet. id. Agent van Politie 3 kl. 12 Mei. id. 26 Nov. id. id. Betrekking. Tijd van benoe ming. Gemeente arts. voor heel en verloskunde. Opzigter der Israel, begraaf- Leeraaar aan de II. B. School Tijd. Leeraar id. Idemidem. Idem B. Av. School. Onderwijzeres School E. Idem School O. Idem School Gr. 23 Maart. 4 Jan' 2 Febr. 7 Dec. 6 Julij. 7 Dec. 6 Julij. 20 April. 3 Oct. In plaats van wie benoemd. W. Schultz. H. E. Leith. id. L. van Nooren. Nieuwe benoe mingen met in gang op 1 Ja nuary 1886. J. van Zelm. A. Dormits. Definitieve benoe ming. P. M. v. Baum- hauer. Herbenoeming voor één jaar. P. M. v. Baum- hauer. Nieuwe benoem. M. C. Visser. H. P. Burbank.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1885 | | pagina 5