Bijlage A. Yerslag over 't Archief. B. Idem van de Gezondheids-commissie. C. Idem van Curatoren van 't Gymnasium. D. Idem van de Commissie van Toezigt op 't Mid delbaar Onderwijs. E. Idem van den Secretaris van den Cursus ter opleiding van hoofdonderwijzers en hoofdonder wijzeressen. P. Idem van de Plaatselijke Commissie van Toe zigt op 't Lager Onderwijs. G. Idem van de Commissie van Toezigt op de Bewaarscholen. H. Idem van de Commissie van Toezigt op de Werkschool. Bijlage A. Aan den Gemeenteraad van Zutphen. VERSLAGr van den toestand van het Archief, de Bibliotheek en het Museum der gemeente Zutphen over [het jaar 1885. In den toestand van het Archief kwam geene veran dering. In 1886 zal in de lang gewenschte gelegenheid tot betere berging der archiven worden voorzien; de kosten voor het maken der noodige kasten zijn op de gemeentebegrooting gebracht. Yoor de Bibliotheek werden de volgende geschenken ontvangen 1. Van Burgemeester en Wethouders van Deventer: de Cameraars-rekeningen van Deventer, deel II3« stuk en bladwijzer op het 2e deel (13481360); 2. Van den heer C. A. Wansleven: een aantal oude nieuwjaarsprenten 3. Van het Rijks-muntcollegiecatalogus van gouden en zilveren munten, aan 'sRijks munt geslagen van 1795—1813; 4. Van den Heer L. A. P. H. Baron van Heeckeren: vervolgen van de werken der Vereeniging tot be oefening van Overijsselsch recht en geschiedenis; 5. Van den Heer J. G. Frederiks te Amsterdam: zijn opstel over de uitvinding der verrekijkers, door Lip- pershy te Middelburg;

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1885 | | pagina 49