38 Een der draagsteenen, tevens dienende tot bevestiging van de stoel voor de beweging der ophaalbrug, een wei nig verschoven zijnde werd op nieuw gesteld en met lood aangegoten. Bij de gehouden inspectiën over de brug en het on derzoek naar de beweegbare deelen werden deze in goede orde bevonden. Langs de IJsselkade werden eenige palen en gordin gen vernieuwd. De kosten aan de bruggen besteed, hebben bedragen f 3032.53. Wandelplaatsen en Plantsoenen. De plantsoenen en wandelplaatsen werden in goeden toestand onderhouden. De levering en het onderhoud der bloemperken wer den aanbesteed. Op het eilandje in den vijver in het Coenenspark werd een nieuwe muziektent geplaatst. Aan de Hoeren Imming en Uiterwijk werd vergun ning verleend tot het gedeeltelijk uitgraven van de vij vers in het Coenensparktot verkrijging van grond voor ophooging op hunne bouwterreinen. Eene geheele uitdieping van die vijvers ware hoogst wenschelijk, doch om de aanzienlijke kosten daaraan ver bonden, is een afdoend voorstel daartoe achterwege ge bleven. Toch blijft de aandacht daarop gevestigd en z tl bij lagen waterstand, zooveel mogelijk, door het uitgraven van benoodigden grond voor ophoogingen in do Gemeen- 39 te, getracht warden op minder kostbare wijze tot een beteren toestand te geraken. De kosten aan plantsoenen en wandelingen, met inbe grip der nieuwe Muziektent en het daarvoor benoodigde besteed, bedroegenf 4712.095 Begraafplaatsen. Op de Israëlitische begraafplaats werd voor rekening van het Israëlitisch Kerkbestuur een nieuw lijkenhuis gebouwd. De kosten van onderhoud der begraafplaatsen hebben bedragen Yan de Algemeene begraafplaats 490.75s Van de Israëlitische 46.08 Straatverlichting. Het getal der gaslantarens werd met eenige ver meerderd. De openbare verlichting geschiedde door 351 lanta rens gedurende ruim 723881 uren. De kosten bedroegenf 7238.81s Lokalen der Politie. De lokalen werden in goeden toestand onderhouden. Het onderhoud, met inbegrip van verwarming en ver lichting, vorderde eene uitgaaf van 490.75s Braudbluschmiddelen. De brandbluschmiddelen verkeeren in goeden toestand.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1885 | | pagina 21