20 Besloten tot het amoveren van het be weegbaar gedeelte der watermolens. Idem aan een drietal pachters boeten op te leggen wegens het niet nakomen der pachtconditiën. Idem met Provisoren van liet Oude en Hieuwe Gasthuis eene ruiling van grond aan te gaan ter stichting van een Ziekenhuis. Idem magtiging te verleenen tot geregte- lijke vervolging van hen, die nalatig zijn gebleven in de behoorlijke voldoening hun ner verschuldigde thinsen en erfpachten. Besloten aan het dagelijksch bestuur mag- tiging te verleenen met het oog op ver schillende bestratingen in nieuwe wijken den desbetreffenden post met f 1200.te overschrijden. Idem de straatloopende langs de Cellulaire gevangenis te noemen Lunettestraatdie van den Emmerikschen weg naar de gevangenis Wambuisstraat en den iveg naar de Vijf morgen de Vijfmorgenstraat. Idem aan L. Lammers eene schadever goeding toe te kennen wegens inneming voor bouwterrein van door hem gepacht land. Idem om aan eenige pachters, wier per- ceelen voor den bouw van het Ziekenhuis zullen worden ingenomenontheffing van pacht gedurende den verderen duur van den pachttijd te verleenen. Idem idem aan de Wed. H. J. Poorter- 21 man, wegens het overlijden van haren echtgenoot. Idem idemaan H. J. Eoenders wegens redenon van gezondheid, die hem beletten de gepachte perceelen te bebouwen. Archieven. Het op het Gemeentehuis bewaard wordende Hieuw Archief, wordt geregeld bijgehouden en bevindt zich in goeden staat. Omtrent het Oud-Archief en de Bibliotheek op den Wijnhuistoren wordt verwezen naar het hierachter ge voegde Verslag van de Commissie van Toezigt. HOOFDSTUK IV. Gfeldmiddelen. Jaarlijksche opgave van het geheele bedrag der ont vangsten en uitgaven naar de laatste door Gedeputeerde Staten afgesloten rekening. Blijkens rekening bedroegen de ontvangsten over 1884 429794.— en beliepen de uitgaven389685.73 Zoodat het batig slot was f 40108.27 Geheel bedrag der geraamde ontvangsten en uitgaven naar de door de Gedeputeerde Staten goedgekeurde be grooting voor het jaar 1885.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1885 | | pagina 12